Grupu katalogs

AttiecībasDatoriIzglītībaMūzikaSports
Auto, moto, veloDzīvniekiIzklaideNaktsdzīveSpēles
BiedrībasEkstrēmais sportsKinoPilsētas un valstisTāpat vien
BiznessFanu klubiLiteratūraPolitikaVeselība
CeļojumiHobijiMāksla un kultūraReliģija un ticībaZinātne

 

Dienas aktīvākās grupas

māmiņu tusiņš

Visiem vecākiem - gan mammām gan tētiem bez vecuma ierobežojumiem!!!! :) Netiks vairs apstiprināti bērni zem 15 g.v. un personas,kas bloķētas no vairāk , ka 3 grupām!!! Spamosi - bloķēsim!

99% apstiprinu jeb AICINIET

Šeit uzreiz vari tikt pie daudz jauniem draugiem. Pievienojies!:)) AICINI un tevi aicinās;) Esi radošs - pastāsti par sevi Tu uzreiz saņemsi daudz vairāk uzaicinājumu;) Uzvedamies kārtīgi un atceries uzaicināt mani pašu;)

Ak,jel piekaash :D TIKAI MEITENĒM ™

Par un ap visu sievišķo. Dzīves stilu. Modi. Skaistumkopšanu. Diētām. Sportu. Atkarībām. Izglītību.Attiecībām.Izklaidi. Dažādi vecumi dažādi viedokļi - problēmas un to risinājumi.

ANGLIJA • ENGLAND

Anglijas latvieši, ciemiņi un draugi!

Balvi <---> Rīga

Vārdu sakot tā, lai būtu nedaudz lielāka kārtība, jaunos ierakstus veidojam pēc sekojošas shēmas: 1. VIRZIENS: Balvi => Rīga; Rīga => Balvi 2. DATUMS (DD.MM.GG) + norādam rakstiski, kura nedēļas PĒC 1 BRĪDINĀJUMA AUTOMĀTISKAIS BANS NO GRUPAS!!!!!!

Brīvdomātāji

Izlasām grupas noteikumus un runājam par visu, kas uz sirds!

Īrija - Ireland

Laipni aicināti DB grupā Īrija-Ireland! Bez fotogrāfījām profilā - DB grupā neapstprinam! Apspriežam visu: Kur dzīvojam, strādājam, kā atpūšamies, kā izklaidējamies, kas mums šajā valstī patīk, kas nepatīk, ieteikumi citiem, mūsu pašu iespaidi par šo vasti! Aicinām visus draugus, paziņas lai pievienojas, kopā jautrāk!-:) Šajā DB grupā aizliegts: - ievietot aizvainojošus komentārus un diskusijas; - celt apzinātu neslavu jebkurai personai; - spamot; - Kurināt rasismu; - Ievietot komentārus no svešiem profiliem; - Aizvainot tos, kuri meklē palīdzību; - Lamāties un izteikt muļķīgus komentārus pie diskusijām, ja nav ko teikt, labāk noklusē!; - Ievietot pārkopētus rakstus no citiem informācijas avotiem (iekopējiet linku un nelielu aprakstu). - pārkopēt privāti rakstītas vēstules publiskošani!!! - Nereklamējam cigaretes, tabaku un alkoholu !!! Reklāmas raksti (sakarā ar pasākumiem, ekskursijām), tiek dzēsti nekavējoties pēc pasākuma norises. Citu DB grupu reklāmas var tikt dzēstas. nebļaujam forumā - izslēdz CAPS LOCK pirms ko raksti, ja nu vienīgi dzīvības un nāves jautājums!!! Lūgums topikus pacelt uz augšu ar pamatota komenta ievietošanu! Grupas administrātori nesniedz paskaidrojumus par dzēstiem komentāriem un diskusijām. Cienīsim viens otru!!! Neievērojot šīs DB grupas noteikumus Jūsu dalība šajā DB grupā var tikt bloķēta bez brīdinājuma !!!

Jaunākās grupas

dd2.FakDo.lv

Drīzumā iznāk jauns CS 1.6 serveris.

Sajūtu lāde

Sajūtu skola Tukumā visai ģimenei - grūtniecēm, topošajiem un jaunajiem vecākiem, vecākiem ar stāžu, pāriem, jauniešiem, bērniem, pensionāriem. Dažādas nodarbības, kursi un semināri.

Avatārijas Notikumi LV!

Šeit aprakstīti visi karstākie notikumi Avatārijas Vēsturē! Viens no tiem ir ''Izklausies Redzēts Avatārijā''

sveiki vai ta var būtka nodokļu firma prasa samaksat,ka ir jau pagājuši 3 gadi kopš nodokļu saņemšanas par pakalpojumu? :))

sveiki vai tā var būt,ka nodokļu firma prasa samaksāt par pakalpojumu,ka ir pagājuši 3 gadi kopš nodokļu saņemšanas? :)) izsakiet savu versiju varbūt te ir kāds jurists,kas zin visas tās lietas? man nodokļu firma tagaad pēc 3gadiem pagājušiem piestāda mistisku rēķinu

Yeeyoo.bike.co

Dobeles skateparks.

Avatarija Youtuber VIDEOS

...!!!!! Avatarijas VIDEO'S and photo