Grupu katalogs

AttiecībasDatoriIzglītībaMūzikaSports
Auto, moto, veloDzīvniekiIzklaideNaktsdzīveSpēles
BiedrībasEkstrēmais sportsKinoPilsētas un valstisTāpat vien
BiznessFanu klubiLiteratūraPolitikaVeselība
CeļojumiHobijiMāksla un kultūraReliģija un ticībaZinātne

 

Dienas aktīvākās grupas

māmiņu tusiņš

Visiem vecākiem - gan mammām gan tētiem bez vecuma ierobežojumiem!!!! :) Netiks vairs apstiprināti bērni zem 15 g.v. un personas,kas bloķētas no vairāk , ka 3 grupām!!! Spamosi - bloķēsim!

99% apstiprinu jeb AICINIET

Šeit uzreiz vari tikt pie daudz jauniem draugiem. Pievienojies!:)) AICINI un tevi aicinās;) Esi radošs - pastāsti par sevi Tu uzreiz saņemsi daudz vairāk uzaicinājumu;) Uzvedamies kārtīgi un atceries uzaicināt mani pašu;)

ANGLIJA • ENGLAND

Anglijas latvieši, ciemiņi un draugi!

Īrija - Ireland

Laipni aicināti DB grupā Īrija-Ireland! Bez fotogrāfījām profilā - DB grupā neapstprinam! Apspriežam visu: Kur dzīvojam, strādājam, kā atpūšamies, kā izklaidējamies, kas mums šajā valstī patīk, kas nepatīk, ieteikumi citiem, mūsu pašu iespaidi par šo vasti! Aicinām visus draugus, paziņas lai pievienojas, kopā jautrāk!-:) Šajā DB grupā aizliegts: - ievietot aizvainojošus komentārus un diskusijas; - celt apzinātu neslavu jebkurai personai; - spamot; - Kurināt rasismu; - Ievietot komentārus no svešiem profiliem; - Aizvainot tos, kuri meklē palīdzību; - Lamāties un izteikt muļķīgus komentārus pie diskusijām, ja nav ko teikt, labāk noklusē!; - Ievietot pārkopētus rakstus no citiem informācijas avotiem (iekopējiet linku un nelielu aprakstu). - pārkopēt privāti rakstītas vēstules publiskošani!!! - Nereklamējam cigaretes, tabaku un alkoholu !!! Reklāmas raksti (sakarā ar pasākumiem, ekskursijām), tiek dzēsti nekavējoties pēc pasākuma norises. Citu DB grupu reklāmas var tikt dzēstas. nebļaujam forumā - izslēdz CAPS LOCK pirms ko raksti, ja nu vienīgi dzīvības un nāves jautājums!!! Lūgums topikus pacelt uz augšu ar pamatota komenta ievietošanu! Grupas administrātori nesniedz paskaidrojumus par dzēstiem komentāriem un diskusijām. Cienīsim viens otru!!! Neievērojot šīs DB grupas noteikumus Jūsu dalība šajā DB grupā var tikt bloķēta bez brīdinājuma !!!

Ja meklē otro pusīti, tad pievienojies!

Tā tad šī ir iepazīšanās domu biedru grupa , kur varat atrast otro pusīti/pretējā dzimuma pārstāvi. Un iegūt jaunus draugus! Pievienojies!

Auto Tuninga pasaule!

Viss par un ap tuningu! Labākie saiti un portāli netā, kur smelties info! Ja Tevi tas interesē, tad piebiedrojies pulkā! Neatbilstošu komentāru un tēmu autoru īpašniekiem tiks liegta pieeja grupai be

Audi Fanu Klubs

Viss par un ap Audi. Par noteikumiem lasiet administratora ziņojumos..

Jaunākās grupas

Manī dzīvo māksla

Domubiedru grupa radošiem cilvēkiem. Liekam bildes par lietām, vietām, cilvēkiem, kas iedvesmo - kā arī nelielus aprakstus, lai mēs saprotam par ko iet runa! :) Māksla var būt - zīmēta, līmēta, izdziedāta, izdejota - nav ierobežojuma! Nē - negatīvām, nosodošām, aprunājošām diskusijām!

Ashley Tisdale (Sharpay Evans)

Šī ir grupa par dziedātāju un aktrisi Ešliju Tisdeilu kura filmā Vidusskolas mūzikls atveido Šarpeju

Lɪғᴇ ɪs ʙᴇᴀᴜᴛɪғᴜʟ

Textiņi pekstiņi ;d un citas lietas x D

Little mix fanu klubs

Viss par un ap little mix meitenēm- Džeidu Tirvālu, Lī-Anni Pinnoku, Periju Edvardsu, Džesiju Nelsoni.

+KaIsLīGāS+ Avatarius

Heey! Kaisliniek! vēlies piekļūk Interasantām diskusijām un konkursiem? Tu esi noķļuvis pareizaā adrecē jo tieši te mēs tev palīdzēsim un tu palīdzēsi mums ja būs nepieciešāms! Mūsu jaukā adminee : Sindija Samanta KAs tef viemēr palīdzēs uņ uzklausīs, & Aicini draugus uņņ esi radoš/a +KaIsLīGā+

Istabas - Spaldingā

Šajā grupā ievietojam ziņojumus par istabām un mājām, kas ir uz izīrēšanu vai īrēšanu. Nekādas ziņas par mantu pirkšanu vai pārdošanu. Valodas: Latviešu, Krievu un Angļu. This group put messages only for rooms and homes. No buying or selling a property. Languages​​: English, Russian and Latvian

troll komiksi

nav apraksti vnk troll komiksi