Grupu katalogs

AttiecībasDatoriIzglītībaMūzikaSports
Auto, moto, veloDzīvniekiIzklaideNaktsdzīveSpēles
BiedrībasEkstrēmais sportsKinoPilsētas un valstisTāpat vien
BiznessFanu klubiLiteratūraPolitikaVeselība
CeļojumiHobijiMāksla un kultūraReliģija un ticībaZinātne

 

Dienas aktīvākās grupas

māmiņu tusiņš

Visiem vecākiem - gan mammām gan tētiem bez vecuma ierobežojumiem!!!! :) Netiks vairs apstiprināti bērni zem 15 g.v. un personas,kas bloķētas no vairāk , ka 3 grupām!!! Spamosi - bloķēsim!

99% apstiprinu jeb AICINIET

Šeit uzreiz vari tikt pie daudz jauniem draugiem. Pievienojies!:)) AICINI un tevi aicinās;) Esi radošs - pastāsti par sevi Tu uzreiz saņemsi daudz vairāk uzaicinājumu;) Uzvedamies kārtīgi un atceries uzaicināt mani pašu;)

ANGLIJA • ENGLAND

Anglijas latvieši, ciemiņi un draugi!

ANEKDOTES

Kad iestājies grupā, izlasi un ievēro noteikumus sadaļā GRUPAS LIETOŠANAS INFO!

-=Brīvās Diskusijas=-

Aizliegts ievietot referāļus, linkus uz savām mājaslapām, konkursiem un domubiedru grupām, aicinājumus uz sevi vairākas reizes, kā arī rupji aizskart citus. Par noteikumu pārkāpšanu grupā bloķēšana.

Datoru Pasaule [- H & P -]

Dators - kaste kas domā... Un liek domāt... nenāc šeit, ja esi jau vismaz pāris grupās bloķēts... tad nebūs jābrīnās, ka automātā bloķēto sarakstā nokļūsti... Lapa: http://www.draugiem.lv/datorupasaule/

Valmiera- Rīga, Rīga- Valmiera

līdz ar cenu kāpumu autobusam & vilcienam, radās doma par domu biedriem, kur sazinās visi tie, kuri varētu aizvest uz Rīgu vai Valmieru, un tie - kurus vajadzētu aizvest uz Rīgu vai Valmieru!

Jaunākās grupas

Man Ir ko Dot - pašpalīdzības kopiena

Aicinu visus, kam vajadzīga kāda palīdzība, un it īpaši - daudzbērnu ģimenes, ģimenes, kas audzina mazus bērnus, bāreņus, trūcīgos un cilvēkus ar īpašām vajadzībām - šeit rakstam, kādas ir lielākās un neatliekamākās vajadzības, ar domu - kur ir vajadzīga palīdzība un kādā veidā. Un no otras puses, ja Tev ir kas, ko vari dot otram, dāvināt, pārdot par simboliskām naudiņām, tad arī rakstam iekšā.

Mafija - Neatkarīga grupa

Šajā grupā drīkst ievietot informāciju saistībā ar spēli Mafija . Sarakste, pārrunas, pārdomas, screeni. Moderatoru labais darbs un neizdarība. Priekšlikumi spēles, noteikumu un ar to saistīto lietu uzlabošanai

#The Summer

Esi ar mums būs jautri ! :)

Viņas Melo Labāk.

Šī grupa veidota ir tikai tapēc kuri seko un skatās un 'patīk var piedalīties Viņas Melo Labāk grupā.Nāc Liec bildes video uzdevumus un esi aktīva.

Monster High.

Es Izvēlējos šo grupu tapēc kad es esu fane un vispār man patīk. Un es aicinu arī tevi sekot Monster High pildīt uzdevumus taisit ar lellēm video un kas arī ir .. Īpašniece Paula

AC/DC

Īstiem ac/dc faniem!

Rawrr>3333

Mēs esam rawr>3333 grupa