Grupu katalogs

AttiecībasDatoriIzglītībaMūzikaSports
Auto, moto, veloDzīvniekiIzklaideNaktsdzīveSpēles
BiedrībasEkstrēmais sportsKinoPilsētas un valstisTāpat vien
BiznessFanu klubiLiteratūraPolitikaVeselība
CeļojumiHobijiMāksla un kultūraReliģija un ticībaZinātne

 

Dienas aktīvākās grupas

māmiņu tusiņš

Visiem vecākiem - gan mammām gan tētiem bez vecuma ierobežojumiem!!!! :) Netiks vairs apstiprināti bērni zem 15 g.v. un personas,kas bloķētas no vairāk , ka 3 grupām!!! Spamosi - bloķēsim!

Ak,jel piekaash :D TIKAI MEITENĒM ™

Par un ap visu sievišķo. Dzīves stilu. Modi. Skaistumkopšanu. Diētām. Sportu. Atkarībām. Izglītību. Attiecībām. Izklaidi. Dažādi vecumi dažādi viedokļi - problēmas un to risinājumi. - Grupā apstiprinām 1 - 3 dienu laikā.

ANGLIJA • ENGLAND

Anglijas latvieši, ciemiņi un draugi!

-=Brīvās Diskusijas=-

Aizliegts ievietot referāļus, linkus uz savām mājaslapām, konkursiem un domubiedru grupām, aicinājumus uz sevi vairākas reizes, kā arī rupji aizskart citus. Par noteikumu pārkāpšanu grupā bloķēšana.

Īrija - Ireland

Laipni aicināti DB grupā Īrija-Ireland! Bez fotogrāfījām profilā - DB grupā neapstprinam! Apspriežam visu: Kur dzīvojam, strādājam, kā atpūšamies, kā izklaidējamies, kas mums šajā valstī patīk, kas nepatīk, ieteikumi citiem, mūsu pašu iespaidi par šo vasti! Aicinām visus draugus, paziņas lai pievienojas, kopā jautrāk!-:) Šajā DB grupā aizliegts: - ievietot aizvainojošus komentārus un diskusijas; - celt apzinātu neslavu jebkurai personai; - spamot; - Kurināt rasismu; - Ievietot komentārus no svešiem profiliem; - Aizvainot tos, kuri meklē palīdzību; - Lamāties un izteikt muļķīgus komentārus pie diskusijām, ja nav ko teikt, labāk noklusē!; - Ievietot pārkopētus rakstus no citiem informācijas avotiem (iekopējiet linku un nelielu aprakstu). - pārkopēt privāti rakstītas vēstules publiskošani!!! - Nereklamējam cigaretes, tabaku un alkoholu !!! Reklāmas raksti (sakarā ar pasākumiem, ekskursijām), tiek dzēsti nekavējoties pēc pasākuma norises. Citu DB grupu reklāmas var tikt dzēstas. nebļaujam forumā - izslēdz CAPS LOCK pirms ko raksti, ja nu vienīgi dzīvības un nāves jautājums!!! Lūgums topikus pacelt uz augšu ar pamatota komenta ievietošanu! Grupas administrātori nesniedz paskaidrojumus par dzēstiem komentāriem un diskusijām. Cienīsim viens otru!!! Neievērojot šīs DB grupas noteikumus Jūsu dalība šajā DB grupā var tikt bloķēta bez brīdinājuma !!!

Brīvdomātāji

Izlasām grupas noteikumus un runājam par visu, kas uz sirds!

Ja meklē otro pusīti, tad pievienojies!

Tā tad šī ir iepazīšanās domu biedru grupa , kur varat atrast otro pusīti/pretējā dzimuma pārstāvi. Un iegūt jaunus draugus! Pievienojies!

Jaunākās grupas

Radio "Expers FM"

Sveiki! Nesen dienasgaismu ieraudzīja jauna interneta radiostacija "Expers FM", kurā skan visulaiku zināmākie Latvijas, Krievijas un pārējās pasaules zelta hiti. Lai to ievērtētu, lūk adrese: http://101.ru/?an=personal&userid=738415 Ja jums šī radiostacija ir iepatikusies, tad ir neliels lūgums. Labajā pusē no sociālo tiklu ikonām ir neliels kvadrātiņš ar skaitli vidū. Nospiežot uz tā parādīsies logs ar daudzām ikonām. Izvēlieties sava sociālā tīkla, (piemēram draugiem.lv) ikonu nobalsojiet par to. iesakot to citiem. Varat ieteikt arī citā Jums izdeviga veidā palūdzot arī citus nobalsot par "Expers Fm". Tā jūs palīdzēsiet radiostaciju veidot spēcīgāku un labāku. Kā pateicību par Jusu atbalstu, jums būs iespēja izvēlēties 3 dziesmas, kuras jūs vēlētos dzirdēt "Expers FM", rakstot man draugiem.lv un tās tiks pievienotas dziesmu sarakstam.. Jau iepriekš izsaku pateicībū par ieguldījumu radiostacijas izaugsmē. Veidosim "Expers FM" labāku visi kopā! Ar cieņu Armands!

avatarija runā

foršums un smieklīgums ar kino un bildem būs joki ari! un anekdõtes!

Bilžu Mīklas

Heyy visiem! Tagat ir jauna spēle Bilžu Mīklas Liekat bildes kurās jus nezinat atbildes ;) Nekautreajties prasiet ja jus nezinat vai nesaprotat :))

TwigsTime.com

Tiem, kam patīk atpūsties aktīvi, nevajadzēs garlaikoties. Piedzīvojumu parki, izjādes ar zirgiem, burāšana, sporta nodarbības, koncerti, orientēšanās, lēkšana ar izpletņiem - to visu piedāvā TwigsTime.com!

Bilzu Miklas

Draugiem.lv spele bilzu miklas jus varat dalities ar savam domam un fantazijas izteli.Sheit mes palidzesim rast atbildi uz jusu nezinamiem jautajumiem,ka ari visi kopa busim ka viens vesels un palidzesim viens otram but Topa augsgala :)

$ Avatarija ^.^ jairatavA$

NU tāda nevispopulārākā grupiņa bet ir norma lūdzu piesakies un esi aktīvs ;)

Inita Dzelme -Kristine

JA TEV PATIK INITA DZELME PIESAKIES SAI GRUPAI!