Grupu katalogs

AttiecībasDatoriIzglītībaMūzikaSports
Auto, moto, veloDzīvniekiIzklaideNaktsdzīveSpēles
BiedrībasEkstrēmais sportsKinoPilsētas un valstisTāpat vien
BiznessFanu klubiLiteratūraPolitikaVeselība
CeļojumiHobijiMāksla un kultūraReliģija un ticībaZinātne

 

Dienas aktīvākās grupas

māmiņu tusiņš

Visiem vecākiem - gan mammām gan tētiem bez vecuma ierobežojumiem!!!! :) Netiks vairs apstiprināti bērni zem 15 g.v. un personas,kas bloķētas no vairāk , ka 3 grupām!!! Spamosi - bloķēsim!

Ak,jel piekaash :D TIKAI MEITENĒM ™

Par un ap visu sievišķo. Dzīves stilu. Modi. Skaistumkopšanu. Diētām. Sportu. Atkarībām. Izglītību. Attiecībām. Izklaidi. Dažādi vecumi dažādi viedokļi - problēmas un to risinājumi. - Grupā apstiprinām 1 - 3 dienu laikā.

ANGLIJA • ENGLAND

Anglijas latvieši, ciemiņi un draugi!

ANEKDOTES

Kad iestājies grupā, izlasi un ievēro noteikumus sadaļā GRUPAS LIETOŠANAS INFO!

Īrija - Ireland

Laipni aicināti DB grupā Īrija-Ireland! Bez fotogrāfījām profilā - DB grupā neapstprinam! Apspriežam visu: Kur dzīvojam, strādājam, kā atpūšamies, kā izklaidējamies, kas mums šajā valstī patīk, kas nepatīk, ieteikumi citiem, mūsu pašu iespaidi par šo vasti! Aicinām visus draugus, paziņas lai pievienojas, kopā jautrāk!-:) Šajā DB grupā aizliegts: - ievietot aizvainojošus komentārus un diskusijas; - celt apzinātu neslavu jebkurai personai; - spamot; - Kurināt rasismu; - Ievietot komentārus no svešiem profiliem; - Aizvainot tos, kuri meklē palīdzību; - Lamāties un izteikt muļķīgus komentārus pie diskusijām, ja nav ko teikt, labāk noklusē!; - Ievietot pārkopētus rakstus no citiem informācijas avotiem (iekopējiet linku un nelielu aprakstu). - pārkopēt privāti rakstītas vēstules publiskošani!!! - Nereklamējam cigaretes, tabaku un alkoholu !!! Reklāmas raksti (sakarā ar pasākumiem, ekskursijām), tiek dzēsti nekavējoties pēc pasākuma norises. Citu DB grupu reklāmas var tikt dzēstas. nebļaujam forumā - izslēdz CAPS LOCK pirms ko raksti, ja nu vienīgi dzīvības un nāves jautājums!!! Lūgums topikus pacelt uz augšu ar pamatota komenta ievietošanu! Grupas administrātori nesniedz paskaidrojumus par dzēstiem komentāriem un diskusijām. Cienīsim viens otru!!! Neievērojot šīs DB grupas noteikumus Jūsu dalība šajā DB grupā var tikt bloķēta bez brīdinājuma !!!

Ja meklē otro pusīti, tad pievienojies!

Tā tad šī ir iepazīšanās domu biedru grupa , kur varat atrast otro pusīti/pretējā dzimuma pārstāvi. Un iegūt jaunus draugus! Pievienojies!

Auto Tuninga pasaule!

Viss par un ap tuningu! Labākie saiti un portāli netā, kur smelties info! Ja Tevi tas interesē, tad piebiedrojies pulkā! Neatbilstošu komentāru un tēmu autoru īpašniekiem tiks liegta pieeja grupai be

Jaunākās grupas

5. GRUPA RSU MF I 2014/15

RSU Medicīnas Fakultātes 1. kursa (2014/15) 5.grupa!

Club house music

Visas labākās kluba dziesmas.

I ♥️ Avatarija

Šī ir grupa ,kur tu vari taisīt savus komiksus un konkursus, vari arī izķēmot savu Avataru un citus, tikai pirms tam paprasi viņiem, lai nesakāk strīds . Uzaicini arī savus draugus uz šo grupu;)

- Dari visu lai pasaule kļūtu labāka.

Domā un raksti cik vien gribi! ;)

♥Danielo avatarijo♥

KO NEDRĪKST DARĪT; #Apsaukāties,aprunāt citus; #Reklamēt savus youtube,grupu saitus; #Likt bildes kas nav sakarā ar avatariju; KO DRĪKST DARĪT; # Pievienot diskusijas,bildes un video; #Taisīt konkursus un komiksus; Jautāt ja nav kas skaidrs Ja kāds pārkāpj noteikumus tad grupas īpašniecei vai adminstratoram tiek dota iespēja nobloķēt viņu jeb izteikt brīdinājumu.

Spēle DISKO

Spēles "Disko" oficiālā domubiedru grupa! http://www.draugiem.lv/disko

Auto LIncolnshere uk!

Sveiki!Viss kas saistīts ar un ap automašīnam,motocikliem,velosipēdiem, mopēdiem.Pirkt,pārdot,mainīt,izīrēt vai uzdāvināt:) Viss tas lai būtu saistīts tikkai par Lincoln-Lincolnshere-uk! Visas reklāmas kas būs saistītas Uk-Lv-Uk tiks izdzēstas! Cieniet sevi un pārējos!Paldies!