Grupu katalogs

AttiecībasDatoriIzglītībaMūzikaSports
Auto, moto, veloDzīvniekiIzklaideNaktsdzīveSpēles
BiedrībasEkstrēmais sportsKinoPilsētas un valstisTāpat vien
BiznessFanu klubiLiteratūraPolitikaVeselība
CeļojumiHobijiMāksla un kultūraReliģija un ticībaZinātne

 

Dienas aktīvākās grupas

māmiņu tusiņš

Visiem vecākiem - gan mammām gan tētiem bez vecuma ierobežojumiem!!!! :) Netiks vairs apstiprināti bērni zem 15 g.v. un personas,kas bloķētas no vairāk , ka 3 grupām!!! Spamosi - bloķēsim!

Ak,jel piekaash :D TIKAI MEITENĒM ™

Par un ap visu sievišķo. Dzīves stilu. Modi. Skaistumkopšanu. Diētām. Sportu. Atkarībām. Izglītību.Attiecībām.Izklaidi. Dažādi vecumi dažādi viedokļi - problēmas un to risinājumi.

ANGLIJA • ENGLAND

Anglijas latvieši, ciemiņi un draugi!

ANEKDOTES

Kad iestājies grupā, izlasi un ievēro noteikumus sadaļā GRUPAS LIETOŠANAS INFO!

-=Brīvās Diskusijas=-

Aizliegts ievietot referāļus, linkus uz savām mājaslapām, konkursiem un domubiedru grupām, aicinājumus uz sevi vairākas reizes, kā arī rupji aizskart citus. Par noteikumu pārkāpšanu grupā bloķēšana.

Datoru Pasaule [- H & P -]

Dators - kaste kas domā... Un liek domāt... nenāc šeit, ja esi jau vismaz pāris grupās bloķēts... tad nebūs jābrīnās, ka automātā bloķēto sarakstā nokļūsti... Lapa: http://www.draugiem.lv/datorupasaule/

Īrija - Ireland

Laipni aicināti DB grupā Īrija-Ireland! Bez fotogrāfījām profilā - DB grupā neapstprinam! Apspriežam visu: Kur dzīvojam, strādājam, kā atpūšamies, kā izklaidējamies, kas mums šajā valstī patīk, kas nepatīk, ieteikumi citiem, mūsu pašu iespaidi par šo vasti! Aicinām visus draugus, paziņas lai pievienojas, kopā jautrāk!-:) Šajā DB grupā aizliegts: - ievietot aizvainojošus komentārus un diskusijas; - celt apzinātu neslavu jebkurai personai; - spamot; - Kurināt rasismu; - Ievietot komentārus no svešiem profiliem; - Aizvainot tos, kuri meklē palīdzību; - Lamāties un izteikt muļķīgus komentārus pie diskusijām, ja nav ko teikt, labāk noklusē!; - Ievietot pārkopētus rakstus no citiem informācijas avotiem (iekopējiet linku un nelielu aprakstu). - pārkopēt privāti rakstītas vēstules publiskošani!!! - Nereklamējam cigaretes, tabaku un alkoholu !!! Reklāmas raksti (sakarā ar pasākumiem, ekskursijām), tiek dzēsti nekavējoties pēc pasākuma norises. Citu DB grupu reklāmas var tikt dzēstas. nebļaujam forumā - izslēdz CAPS LOCK pirms ko raksti, ja nu vienīgi dzīvības un nāves jautājums!!! Lūgums topikus pacelt uz augšu ar pamatota komenta ievietošanu! Grupas administrātori nesniedz paskaidrojumus par dzēstiem komentāriem un diskusijām. Cienīsim viens otru!!! Neievērojot šīs DB grupas noteikumus Jūsu dalība šajā DB grupā var tikt bloķēta bez brīdinājuma !!!

Jaunākās grupas

darbs ārvalstīs

viss par un ap darba iespējām ES dalībvalstīs.

Mafija

Viss par spēli Mafija, jautājumi par baniem, komunikācija ar moderatoriem, spēles noteikumi un citas diskusijas

Latvieši Arī Spēlē

Let's Play (Youtube) https://www.youtube.com/user/LatvianPlayGames

Attiecību guru =^.^=

Sveiki !!! Tā tad ši ir iepazīšanās domu biedru grupa, kurā var atrast otru pusīti, kā arī var iegūt jaunus draugus. Šajā grupā var likt arī aprakstu par sevi jeb sludinājumu. Vecumu ierobežojuma nav, bet ari tādus kas grib tikai ākstīties tad lūdzu nepiesakaties vai ari ignorējat. Kā arī var rakstīt ieteikumus lai palīdzetu citiem ar padomiem. Var arī likt īsu aprakstu kā esat iepazinušies ar citiem, jo tā var būt noderiga informācija citiem. Kā ari var rakstīt populārākos iemeslus kapēc tiek beiktas attiecības. Un ja jums sanāk izveidot attiecības ar šīs grupas palīdzibu tad noteikti rakstiet lai arī citi grupas biedri uzzin kā jums tas ir izdevies. Esat atsaucīgi:) Ceru kad jums viss izdosies :)

Lielo izmēru apģērbi

Liela izmēra apģērbu valkātājām. Kā skaisti apģērbties, kur to nopirkt. Kas modē un kas piestāv man!

KB-STYLE / MODES DISKUSIJAS

Sieviešu apģērbu interneta veikals "KB-STYLE" - MODE AR PIEGĀDI Sieviešu, vīriešu, bērnu apģērbs un apavi, kas galvenokārt paredzēts, lai radītu unikālu stilu un uzsvērtu individualitāti tā īpašniekam. Mūsu mājaslapa: http://www.kb-style.lv http://www.draugiem.lv/kb-style.lv/market

Mīmu Sanāksme

Smiekli Smiekli Smiekli!!!