Grupu katalogs

AttiecībasDatoriIzglītībaMūzikaSports
Auto, moto, veloDzīvniekiIzklaideNaktsdzīveSpēles
BiedrībasEkstrēmais sportsKinoPilsētas un valstisTāpat vien
BiznessFanu klubiLiteratūraPolitikaVeselība
CeļojumiHobijiMāksla un kultūraReliģija un ticībaZinātne

 

Dienas aktīvākās grupas

māmiņu tusiņš

Visiem vecākiem - gan mammām gan tētiem bez vecuma ierobežojumiem!!!! :) Netiks vairs apstiprināti bērni zem 15 g.v. un personas,kas bloķētas no vairāk , ka 3 grupām!!! Spamosi - bloķēsim!

Ak,jel piekaash :D TIKAI MEITENĒM ™

Par un ap visu sievišķo. Dzīves stilu. Modi. Skaistumkopšanu. Diētām. Sportu. Atkarībām. Izglītību. Attiecībām. Izklaidi. Dažādi vecumi dažādi viedokļi - problēmas un to risinājumi. - Grupā apstiprinām 1 - 3 dienu laikā.

ANGLIJA • ENGLAND

Anglijas latvieši, ciemiņi un draugi!

ANEKDOTES

Kad iestājies grupā, izlasi un ievēro noteikumus sadaļā GRUPAS LIETOŠANAS INFO!

-=Brīvās Diskusijas=-

Aizliegts ievietot referāļus, linkus uz savām mājaslapām, konkursiem un domubiedru grupām, aicinājumus uz sevi vairākas reizes, kā arī rupji aizskart citus. Par noteikumu pārkāpšanu grupā bloķēšana.

Datoru Pasaule [- H & P -]

Dators - kaste kas domā... Un liek domāt... nenāc šeit, ja esi jau vismaz pāris grupās bloķēts... tad nebūs jābrīnās, ka automātā bloķēto sarakstā nokļūsti... Lapa: http://www.draugiem.lv/datorupasaule/

Īrija - Ireland

Laipni aicināti DB grupā Īrija-Ireland! Bez fotogrāfījām profilā - DB grupā neapstprinam! Apspriežam visu: Kur dzīvojam, strādājam, kā atpūšamies, kā izklaidējamies, kas mums šajā valstī patīk, kas nepatīk, ieteikumi citiem, mūsu pašu iespaidi par šo vasti! Aicinām visus draugus, paziņas lai pievienojas, kopā jautrāk!-:) Šajā DB grupā aizliegts: - ievietot aizvainojošus komentārus un diskusijas; - celt apzinātu neslavu jebkurai personai; - spamot; - Kurināt rasismu; - Ievietot komentārus no svešiem profiliem; - Aizvainot tos, kuri meklē palīdzību; - Lamāties un izteikt muļķīgus komentārus pie diskusijām, ja nav ko teikt, labāk noklusē!; - Ievietot pārkopētus rakstus no citiem informācijas avotiem (iekopējiet linku un nelielu aprakstu). - pārkopēt privāti rakstītas vēstules publiskošani!!! - Nereklamējam cigaretes, tabaku un alkoholu !!! Reklāmas raksti (sakarā ar pasākumiem, ekskursijām), tiek dzēsti nekavējoties pēc pasākuma norises. Citu DB grupu reklāmas var tikt dzēstas. nebļaujam forumā - izslēdz CAPS LOCK pirms ko raksti, ja nu vienīgi dzīvības un nāves jautājums!!! Lūgums topikus pacelt uz augšu ar pamatota komenta ievietošanu! Grupas administrātori nesniedz paskaidrojumus par dzēstiem komentāriem un diskusijām. Cienīsim viens otru!!! Neievērojot šīs DB grupas noteikumus Jūsu dalība šajā DB grupā var tikt bloķēta bez brīdinājuma !!!

Jaunākās grupas

Visu pasaules miluli!!

Runajam par milakajiem dzivniekiem un ko par viniem varam pastastit.Ka ari mes varesim pastastit par saviem majasdzivniekiem,piemeram par:suniem,kakiem,putniem,jurascucinam un udens draugiem.Mes ari varesim palidzet izdomat majdzivniekiem vardus!!!

Simpsonu fanu klubs

Jūs varat pavadīt kopā laiku ar simpsonu fanu klubu

LiepU VSZF Biznesa un organizācijas vadība 2014/2018

Šeit mēs varam pārrunāt visu nepieciešamo par mācību procesu un ne tikai :)

MVĢ 7.klase

Informācija, diskusijas, lēmumi.

ΜÏN£©₡R@ƒT

Sveiki ;) Lūdzu pieteicaties manai grupai. Šijā grupā ja jūs spēlējat ΜINECRAFT tad šī lapa ir tieši priekš jums. Šeit varēsiet uzzināt: Skins,Crafting,Minecraft updates,Mod Adventures, Nice Mod Names,Nice Texture Packs Utt.Lūdzu pievienojaties! Labi Šeit Jūs Varēsiet uzzināt noteikumus ;) 1.Nerakstīt Lamu Vārdus. 2.Nerakstīt nepiemērotas tēmas kas nesaista ar Minecraft. 3.Nestrīdēties. 4.Nerakstīt Glupības. 5.Sekot noteikumiem šiem ;D 6.Nerakstīt liekus jautājumus. 7.Nepiesārņot Čatu. Lūdzu ievērot šos septiņus noteikumus!Paldies.

Preces visai ģimenei

Pērkam, pārdodam, mainām, dāvinām...