Līgatnes dabas takas

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
2


Par šo profilu

Gaujas nacionālā parka Līgatnes dabas takas izveidotas 1975.gadā, lai iepazīstinātu apmeklētājus ar Latvijā dzīvojošo savvaļas dzīvnieku sugām, dabas daudzveidību un aizsardzības nepieciešamību. http://www.gnp.lv, https://twitter.com/GNP_LDT

Sekotāji767

 

Kontakti

 

 

Seko mums twitter @GNP_LDT !

   

  Līgatnes Dabas Taku ziņas!

  Lasīt senākus ierakstus

  Līgatnes dabas taku rīkotā vārdu dāvāšanas konkursa uzvarētāji!

  • 19. nov 23:40

  Tad nu beidzot, pēc garām un nopietnām diskusijām no žūrijas puses, visi trīs mūsu konkursa dalībnieki ir tikuši pie saviem jaunajiem vārdiem!

  No šodienas, pateicoties pirmajam mūsu konkursa uzvarētājam, Ivaram Bergmanim , ausainā pūcīte ieguvusi vārdu- Aušuks! No visiem iesūtītajiem pūcītes vārdu... Lasīt tālāk

  „Aijā- žūžū, lāča bērni...”

  • 14. nov 17:48

  Tā kā Latvijas 96. dzimšanas dienas svētki un garās brīvdienas jau gandrīz klāt, varbūt vēlēsieties tās pavadīt, apciemojot Līgatnes dabas takas?

  Gribam pastāstīt, ka vieni no lielākajiem mīluļiem, abi lāču puikas, iespējams, nebūs apskatāmi, jo...gulēs! Tieši tā, ziema tuvojas un īsās dienas ar... Lasīt tālāk

  Uzmanību! Konkurss!

  • 6. nov 15:42

  Hei- hei! Līgatnes dabas takas izsludina vārdu dāvāšanas konkursu!

  Pēc tradīcijas visiem Līgatnes dabas taku dzīvniekiem vienmēr ir bijis savs vārds, bet šobrīd pie mums dzīvo trīs „personības bez pases”. Jūsu idejas ļoti gaidīs ausainā pūcīte, kura, pavisam maziņa, pie mums pavasarī tika atvesta no... Lasīt tālāk

   

   

   

  Teksta bloks: Teksta bloks: GNP Līgatnes Dabas Takas

  Gaujas nacionālā parka Līgatnes dabas takas izveidotas 1975.gadā, lai iepazīstinātu apmeklētājus ar dabu, Latvijā dzīvojošo savvaļas zīdītājdzīvnieku sugām, dabas daudzveidību un aizsardzības nepieciešamību.

  Gaujas krastā, mežainām gravām bagātā apvidū, vairāk nekā kā 5 km garumā ierīkotas takas, kur var novērot Latvijas faunai raksturīgos savvaļas dzīvniekus un putnus. Apmeklējumam nepieciešams vidēji 2-2,5 h.

  Līgatnes dabas takās sastopamie meža dzīvnieki atvesti no dažādām Latvijas vietām. Tie ir bijuši ievainoti vai arī pieradināti dzīvnieku mazuļi, kas nav spējīgi izdzīvot bez cilvēku gādības un patstāvīgi atrast barību.

  Atgādinām, ka dzīvniekus barot nav atļauts!

  Apmeklējot Līgatnes dabas taku teritoriju, apmeklētājiem ieteicams ērts, pārgājieniem piemērots apģērbs un apavi.

  Līgatnes dabas taku darba laiks 2012. gada vasaras sezonā no plkst 9.00 līdz plkst 18.00, sestdienās, svētdienās, svētku dienās no plkst 9.00 līdz 19.00, labos laika apstākļos līdz plkst 20.00.

  Piedāvājam iepazīties ar Gaujas Nacionālā Parka Līgatnes Dabas Taku attīstības vēsturi laika gaitā no 1974. līdz pat 2009.gadam http://www.gnp.lv/vesture .

  Ar cieņu, Jūsu GNP Līgatnes Dabas Takas

  Papildinformācijai: biroja tālrunis +371 67800392;  epasts: ac@gnp.lv ; mājaslapa http://www.gnp.lv


   

   

  Vietas: stāsti