GNP Līgatnes Dabas takas

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
1


Par šo profilu

Gaujas nacionālā parka Līgatnes dabas takas izveidotas 1975.gadā, lai iepazīstinātu apmeklētājus ar Latvijā dzīvojošo savvaļas dzīvnieku sugām, dabas daudzveidību un aizsardzības nepieciešamību. http://www.gnp.lv, https://twitter.com/GNP_LDT

Sekotāji620

 

Kontakti

 

 

Seko mums twitter @GNP_LDT !

   

  Līgatnes Dabas Taku ziņas!

  Lasīt senākus ierakstus

  Kopš pastāv Līgatnes dabas takas, vēl nekad pavasaris nav tik ļoti kavējies. Aprīlis jau vidū, bet vēl takas klāj skujām sabiris ledus un reti kur redzami nelieli zemes laukumiņi bez sniega segas. Citus gadus ap šo laiku jau piesaulītē ziedēja pirmās zilās vizbulītes un lidinājās dzeltenie... Lasīt tālāk

  Uz slēpēm pa Līgatnes dabas takām!

  • 24. jan 2013 14:47

  Līgatnes dabas taku distanču slēpošanas trasē sestdien, 26. janvārī ceturto reizi norisināsies tautas slēpojums „Līgatnes ķepa”. Sacensību atklāšana pulksten 11:50.

  Lai popularizētu aktīvu brīvā laika pavadīšanu dabā un ziedošanas tradīcijas, tautas slēpojumu „Līgatnes ķepa” organizē Dabas... Lasīt tālāk

  VIDEO: LDT lāči atgriezušies.

  Sveiki,

  lūk, pieejams LTV Panorāmas veidots video sižets par Līgatnes dabas taku lāču atgriešanos mājās:
  Lāči ir atgriezušies, taču redzēt tos pastaigājamies vēl kādu brīdi, diemžēl, nevarēs, jo mēs aktīvi meklējam finansējumu žoga uzcelšanai. Ticam, ka mums izdosies un aicinam palīdzēt,... Lasīt tālāk

   

   

   

  Teksta bloks: Teksta bloks: GNP Līgatnes Dabas Takas

  Gaujas nacionālā parka Līgatnes dabas takas izveidotas 1975.gadā, lai iepazīstinātu apmeklētājus ar dabu, Latvijā dzīvojošo savvaļas zīdītājdzīvnieku sugām, dabas daudzveidību un aizsardzības nepieciešamību.

  Gaujas krastā, mežainām gravām bagātā apvidū, vairāk nekā kā 5 km garumā ierīkotas takas, kur var novērot Latvijas faunai raksturīgos savvaļas dzīvniekus un putnus. Apmeklējumam nepieciešams vidēji 2-2,5 h.

  Līgatnes dabas takās sastopamie meža dzīvnieki atvesti no dažādām Latvijas vietām. Tie ir bijuši ievainoti vai arī pieradināti dzīvnieku mazuļi, kas nav spējīgi izdzīvot bez cilvēku gādības un patstāvīgi atrast barību.

  Atgādinām, ka dzīvniekus barot nav atļauts!

  Apmeklējot Līgatnes dabas taku teritoriju, apmeklētājiem ieteicams ērts, pārgājieniem piemērots apģērbs un apavi.

  Līgatnes dabas taku darba laiks 2012. gada vasaras sezonā no plkst 9.00 līdz plkst 18.00, sestdienās, svētdienās, svētku dienās no plkst 9.00 līdz 19.00, labos laika apstākļos līdz plkst 20.00.

  Piedāvājam iepazīties ar Gaujas Nacionālā Parka Līgatnes Dabas Taku attīstības vēsturi laika gaitā no 1974. līdz pat 2009.gadam http://www.gnp.lv/vesture .

  Ar cieņu, Jūsu GNP Līgatnes Dabas Takas

  Papildinformācijai: biroja tālrunis +371 67800392;  epasts: ac@gnp.lv ; mājaslapa http://www.gnp.lv


   

   

  Vietas: stāsti