Līgatnes dabas takas

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
4


Par šo profilu

Gaujas nacionālā parka Līgatnes dabas takas izveidotas 1975.gadā, lai iepazīstinātu apmeklētājus ar Latvijā dzīvojošo savvaļas dzīvnieku sugām, dabas daudzveidību un aizsardzības nepieciešamību. http://www.gnp.lv, https://twitter.com/GNP_LDT

Sekotāji976

 

Kontakti

 

 

Seko mums twitter @GNP_LDT !

   

  Līgatnes Dabas Taku ziņas!

  Lasīt senākus ierakstus

  Līgatnes dabas takas pēc ugunsnelaimes

  • 21. mar 16:17

  Kā jau daudzi noteikti ir dzirdējuši un redzējuši, Līgatnes dabas takās, naktī pēc piektdienas, 13. marta, izcēlās ugunsgrēks, kā rezultātā pilnībā nodega saimniecības ēka, kurā glabājās gandrīz visa dzīvnieku barība, kā arī dažādi saimniecības priekšmeti un darbarīki. Par laimi, uguns neizplatījās ... Lasīt tālāk

  Dubultsvētki Līgatnes dabas takās!

  • 28. feb 16:42

  Jau pavisam drīz, 8. martā, mēs svinēsim ne tikai Starptautisko Sieviešu dienu, bet arī Līgatnes dabas taku oficiālo, jau 40. dzimšanas dienu! To mēs šogad atzīmēsim pavisam īpaši un līdz šim vēl nebijušā veidā. Vēlies zināt – kā? Atbrauc pie mums ciemos un izbaudi!:)

  Šajā dienā mēs ne tikai mīļi sv... Lasīt tālāk

  Līgatnes dabas taku foto izstāde- piedalies!

  • 15. feb 16:48

  Šis gads Līgatnes dabas takām ir īpašs- mēs svinam savu 40 gadu jubileju! Tam par godu tiek rīkota fotoizstāde - „Līgatnes dabas takas - toreiz un tagad!” Mēs aicinām tajā piedalīties arī jūs!

  Tāpēc, ja vēlaties kļūt par svarīgu daļu no mūsu jubilejas gada, palīdzēt mums  izveidot svētku izstādi un ... Lasīt tālāk

   

   

   

  Teksta bloks: Teksta bloks: GNP Līgatnes Dabas Takas

  Gaujas nacionālā parka Līgatnes dabas takas izveidotas 1975.gadā, lai iepazīstinātu apmeklētājus ar dabu, Latvijā dzīvojošo savvaļas zīdītājdzīvnieku sugām, dabas daudzveidību un aizsardzības nepieciešamību.

  Gaujas krastā, mežainām gravām bagātā apvidū, vairāk nekā kā 5 km garumā ierīkotas takas, kur var novērot Latvijas faunai raksturīgos savvaļas dzīvniekus un putnus. Apmeklējumam nepieciešams vidēji 2-2,5 h.

  Līgatnes dabas takās sastopamie meža dzīvnieki atvesti no dažādām Latvijas vietām. Tie ir bijuši ievainoti vai arī pieradināti dzīvnieku mazuļi, kas nav spējīgi izdzīvot bez cilvēku gādības un patstāvīgi atrast barību.

  Atgādinām, ka dzīvniekus barot nav atļauts!

  Apmeklējot Līgatnes dabas taku teritoriju, apmeklētājiem ieteicams ērts, pārgājieniem piemērots apģērbs un apavi.

  Līgatnes dabas taku darba laiks 2012. gada vasaras sezonā no plkst 9.00 līdz plkst 18.00, sestdienās, svētdienās, svētku dienās no plkst 9.00 līdz 19.00, labos laika apstākļos līdz plkst 20.00.

  Piedāvājam iepazīties ar Gaujas Nacionālā Parka Līgatnes Dabas Taku attīstības vēsturi laika gaitā no 1974. līdz pat 2009.gadam http://www.gnp.lv/vesture .

  Ar cieņu, Jūsu GNP Līgatnes Dabas Takas

  Papildinformācijai: biroja tālrunis +371 67800392;  epasts: ac@gnp.lv ; mājaslapa http://www.gnp.lv


   

   

  Vietas: stāsti