Līgatnes dabas takas

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
3


Par šo profilu

Gaujas nacionālā parka Līgatnes dabas takas izveidotas 1975.gadā, lai iepazīstinātu apmeklētājus ar Latvijā dzīvojošo savvaļas dzīvnieku sugām, dabas daudzveidību un aizsardzības nepieciešamību. http://www.gnp.lv, https://twitter.com/GNP_LDT

Sekotāji776

 

Kontakti

 

 

Seko mums twitter @GNP_LDT !

   

  Līgatnes Dabas Taku ziņas!

  Lasīt senākus ierakstus

  Vētras "Post scriptum" Līgatnes dabas takās

  • 15. dec 18:38

      Lielā vētra (vai drīzāk- orkāns) „Billija” beidzot pametusi Latvijas teritoriju. Arī Līgatnes dabas takās notikušas nelielas, Vēja mātes veiktas, interjera pārmaiņas:) Pastaigu takas un meža klājiens tagad piebārstīti daudziem koku un krūmu zariņiem, šur tur var manīt kādu vētras aizlauztu vai... Lasīt tālāk

  Ziemassvētku tirdziņš Līgatnes dabas takās!

  • 29. nov 20:45

       Sarosās visi amatnieku darinājumu, lauku labumu, skaistu rotu, krāšņu adījumu un tamborējumu, saimniecībā noderīgu lietu un vienkārši interesantu nieciņu un svētku dāvaniņu lūkotāji un cienītāji! Pirmajā ziemas mēneša sestdienā, 6.decembrī, visi tiek mīļi aicināti apmeklēt Dabas aizsardzības pā... Lasīt tālāk

  Līgatnes dabas taku rīkotā vārdu dāvāšanas konkursa uzvarētāji!

  • 19. nov 23:40

  Tad nu beidzot, pēc garām un nopietnām diskusijām no žūrijas puses, visi trīs mūsu konkursa dalībnieki ir tikuši pie saviem jaunajiem vārdiem!

  No šodienas, pateicoties pirmajam mūsu konkursa uzvarētājam, Ivaram Bergmanim, ausainā pūcīte ieguvusi vārdu- Aušuks! No visiem iesūtītajiem pūcītes vārdu va... Lasīt tālāk

   

   

   

  Teksta bloks: Teksta bloks: GNP Līgatnes Dabas Takas

  Gaujas nacionālā parka Līgatnes dabas takas izveidotas 1975.gadā, lai iepazīstinātu apmeklētājus ar dabu, Latvijā dzīvojošo savvaļas zīdītājdzīvnieku sugām, dabas daudzveidību un aizsardzības nepieciešamību.

  Gaujas krastā, mežainām gravām bagātā apvidū, vairāk nekā kā 5 km garumā ierīkotas takas, kur var novērot Latvijas faunai raksturīgos savvaļas dzīvniekus un putnus. Apmeklējumam nepieciešams vidēji 2-2,5 h.

  Līgatnes dabas takās sastopamie meža dzīvnieki atvesti no dažādām Latvijas vietām. Tie ir bijuši ievainoti vai arī pieradināti dzīvnieku mazuļi, kas nav spējīgi izdzīvot bez cilvēku gādības un patstāvīgi atrast barību.

  Atgādinām, ka dzīvniekus barot nav atļauts!

  Apmeklējot Līgatnes dabas taku teritoriju, apmeklētājiem ieteicams ērts, pārgājieniem piemērots apģērbs un apavi.

  Līgatnes dabas taku darba laiks 2012. gada vasaras sezonā no plkst 9.00 līdz plkst 18.00, sestdienās, svētdienās, svētku dienās no plkst 9.00 līdz 19.00, labos laika apstākļos līdz plkst 20.00.

  Piedāvājam iepazīties ar Gaujas Nacionālā Parka Līgatnes Dabas Taku attīstības vēsturi laika gaitā no 1974. līdz pat 2009.gadam http://www.gnp.lv/vesture .

  Ar cieņu, Jūsu GNP Līgatnes Dabas Takas

  Papildinformācijai: biroja tālrunis +371 67800392;  epasts: ac@gnp.lv ; mājaslapa http://www.gnp.lv


   

   

  Vietas: stāsti