Biogrāfija

Grupa GhettoZloba radusies Valmierā, 2002. gada vasaras beigās, apvienojoties četriem draugiem, no kuriem trīs savulaik mācījušies vienā klasē Valmieras ģimnāzijā.

Ideja par grupas veidošanu radās Vilnim un tā ar sajūsmu tika uzņemta pārējo dalībnieku starpā, vainagojoties ar kolektīva dibināšanu. Nedaudz vēlāk grupai pievienojas Bālais, kurš aizpilda iztrūkstošo ritma ģitārista vietu. GhettoZlobas sastāvā sākotnēji ietilpst: Vilnis (vokāls), Pauls (ģitāra), Bālais (ritma ģitāra), Ārčijs (bass) un Cukurs (bungas), kurš gan 2008. gada rudenī emigrē uz Skandināviju. Lai grupai nebūtu jāpārtrauc darbība, tika meklēts jauns bunģieris un tāds tika atrasts Mika Riekstiņa (Mikriņa) personā, kurš pirms tam bija zināms kā Valmieras hardcore/sissycore apvienības Ambrosia bundzinieks. Tās gan nav vienīgās izmaiņas, kas skar grupas sastāvu - sagaidījis 2010.gadu, labākas dzīves meklējumos uz Dāniju aizlaižas Bālais un atkal robs Ghettozlobas rindās. Tomēr ilgi nav jāgaida līdz mums palīgā nāk Artūrs Skujiņš Meijiņš no Valmieras brigādes Nepatiesi bet fakts, uz laiku ieņemot ritma ģitārista vietu. Pēc kāda laika Bālais no Dānijas atgriežas, bet ne uz ilgu - 2010. gada rudenī viņš izdomā, ka jāaizbrauc tā kārtīgi tālu un dodas uz Dienvidāfrikas republiku. Taču viņa vieta ilgi nestāv tukša un grupai pievienojas viens no Ambrosia dibinātājiem Osis. Pavadījis grupā vairāk kā gadu, Osis izlemj vairāk laiku veltīt savam Valmieras projektam Park in Sun, kā arī ģimenei, un, sakot viņam tiešām lielu paldies, mūsu ceļi šķiras. Pusgads paiet jaunas mēģinājumu telpas, kā arī jauna ģitārista meklējumos. Un atkal mums laimējas - grupai pievienojas Jānis Zvīnis no Marmoriem. Arī jauna mēģinājumu telpa tiek atrasta Rīgā, tādējādi pārceļoties no Valmieras, kas bija grupas dzimtā pilsētā un bāzes vieta kopš pašiem pirmssākumiem, uz galvaspilsētu.
Līdz ar šīm pārmaiņām, bundzinieka un ģitāristu maiņu, GhettoZlobas skanējums ir mainījies, kļuvis asāks un daudz smagnējāks, bet vienlaikus nezaudējis ticību melodijai.

Pamats sirdsmieram

2014.gada 22.septembrī grupa Ghettozloba laiž klajā savu pirmo studijas albumu, kurā apkopots tās muzikālais veikums pēdējo gadu laikā, šoreiz malā noliekot ansambļa agrīno daiļradi. Albums ierakstīts un miksēts Rīgā, studijā „Lauska”, skaņu inženieris Kaspars Bārbals, savukārt dziesmas „Par vienu dienu īsāka dzīve” un „Ērkšķogas” tapušas Valmierā, studijā „Hodila Records”, skaņu inženieri Artūrs Skujiņš Meijiņš un Lomix (Ģirts Laumanis). Par noformējumu rūpējās Mārtiņš Danevičs. Albumā ir apkopoti astoņi skaņdarbi, no kuriem divi, iespējams, ir jau dzirdēti, taču pārējie - ierakstīti pirmo reizi. "Pamats sirdsmieram" - šis vārdu salikums raksturo grupas radošos procesus tagad, un tāds ir arī šī kopuma jeb skaņu plates vārds.

Par kādu konkrētu stilu iezīmēm mūsu daiļradē lai spriež klausītājs pats.
Līdz šim GhettoZloba savas pastāvēšanas laikā ir nospēlējusi prāvu skaitu dažādu konču uz lielākām un mazākām skatuvēm, vairāki gabali ir arī griezušies ap savu asi Latvijas radiostacijās (Radio SWH, Radio SWH Rock, NABA, Radio 3 u.c.).
Jāpiebilst, ka GhettoZlobas dziesmu vārdi vēl joprojām ir tikai un vienīgi latviešu valodā.

Kontakti:

ghettozloba@inbox.lv
twitter.com/ghettozloba
facebook.com/ghettozloba
instagram.com/ghettozloba

Dalībnieki

ģitāra

vokāls

ģitārrifi

ex bungas

TOP dziesma

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam