Biogrāfija

Seko FINX Twitterī http://twitter.com/FINX_music

2003. gada beigās Jelgavā „B-link” grupas dalībnieki, pieaicinot dažādu vokālu konkursu laureāti solisti Gunitu, izveidoja grupu „FINX”.
FINX debijas albums iznāca 2005.gadā un vairākas dziesmas – „Tikko kā sācies”, „Mans vārds”, „2reiz” - pabija radio topu pirmajās vietās. FINX pārdzīvojuši dažādas pārmaiņas savā dzīvē un strādā pie sava otrā albuma, kura pirmie singli – „Uz 4 debess pusēm”, „Es tev teikšu tā”, „Atļauj man” - jau iekarojuši mūzikas topus. Grupas jaunākais singls saucas „Cookie” un tam tapis arī videoklips. „FINX” singls „Atļauj man” tiek izmantots TV kanāla LNT seriālā „Mīli mani mūžam”.

2009. gada septembra sākumā starp grupas „FINX” dalībniekiem un solisti Gunitu Ozolu radās domstarpības par turpmāko grupas attīstību, kuru rezultātā Gunita Ozola atstāja grupu. Neskatoties uz to, ka Gunita ir ļoti tuvs cilvēks grupas dalībniekiem, katrs izvēlējās iet savu ceļu.

Par jauno grupas „FINX” solisti tika uzaicināta plaši pazīstama dziedātāja Marta Kukarane, kura ar prieku piekrita dalībai grupā. Marta Kukarane kļuvusi populāra ar piedalīšanos mūzikas šovos „Talantu Fabrika” un „Zvaigžņu Lietus”, kā arī ar to, ka ir bekvokāliste Gunāram Kalniņam, Laurim Reinikam, grupām „Tumsa” un „F.L.Y.”.

FINX mīl eksperimentēt gan ar muzikāliem žanriem, gan ar muzikāliem instrumentiem mainot tos, bet saglabājot savu atpazīstamību. Grupa izpilda dziesmas gan latviski, gan krieviski, gan angliski un uzskata, ka attiecības starp cilvēkiem nevar mainīties no to nacionālās piederības. FINX galvenā atšķirība ir neformāla attieksme pret klausītāju, daloties ar to savos pārdzīvojumos, kā ar labāko draugu.

http://twitter.com/FINX_music
http://finx.blogs.lv

Dalībnieki

menedžere

bungas

balss

bass

TOP dziesma

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam