Faberlic Europa

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
 189

Pretī nākotnei!

Dosimies pretī nākotnei kopā!
Meklē Faberlic katalogā inovatīvas formulas, drosmīgus un modernus risinājumus, šīs sezonas aktuālākos toņus. Ļaujies pozitīvām pārmaiņām: izmēģini jaunumus, kas ļaus vairot skaistumu, izvēlies jaunību, aktīvu dzīvesveidu un intensīvu kopšanu!
Sporta apģērbu kolekcija palīdzēs iekarot jaunas virsotnes un iziet ārpus ierastajiem domāšanas rāmjiem! Dodiet uz kalnu kūrortu vai pastaigā ārpus pilsētas: apģērbi, kuru ražošanā izmantotas mūsdienīgas tehnoloģijas un audumi, kas saglabā siltumu un nodrošina komfortu, lai kurp arī Tu dotos! Izvēlies siltinātas virsjakas, bikses ar sānos izvietotām nošuvēm, košus trikotāžas džemperus un pat kleitas sportiskā stilā.

Vēlies rudenīgas pārmaiņas? Uzdāvini saviem matiem lielisku toni, kas ir dabiska mirdzuma pārpilns, noturīgs un piesātināts. Barojošā krēmveida matu krāsa "Botanica", kas ir bagātināta ar augu eļļām un fitokeratīnu, piešķir dabisku krāsu un veselīgu spīdumu, kā arī 100% nokrāso sirmos matus. Tieši tas, kas nepieciešams Tavam jaunajam, dzīvinošas enerģijas pārpilnajam tēlam! Savukārt barojošu kopšanu nodrošinās produkti no Expert Ultra Power līnijas: formulas, kuru sastāvā iekļautas aminoskābes, iedarbojas uz katra mata struktūru – atjauno keratīna "ķēdītes" un spēcina matus visā to garumā.
Vēl jaunajā katalogā piedāvājam atlaides populārākajiem produktiem no Secret Story līnijas, rudens apģērbu izpārdošanu, jaunus produktus omulīgai mājai un atsvaidzinošu aromātu vīriešiem - Pacific. Rudens iepirkšanās rit pilnā sparā - pievienojies!

Ko piedāvā Faberlic? Ieskaties katalogā: http://www.faberliceuropa.com/katalogs/
Faberlic Europe!

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

Runā

  JŪSU IESPĒJAS KOPĀ AR FABERLIC!

  Faberlic piedāvā jums vairākus sadarbības variantus. Pēc reģistrēšanās kompānijā jums tiek piedāvātas izvēles iespējas:

  • Kļūt par VIP- pircēju un saņemt iespēju iegādāties kvalitatīvus produktus mājoklim, skaistumam un veselībai no visa mūsu produktu klāsta ar pastāvīgu super atlaidi  sākot no 20% - 26%
  • Izveidot ienesīgu un perspektīvu biznesu, piedāvājot Faberlic produkciju jūsu draugiem un paziņām, kā arī aicinot viņus pievienoties kompānijai. Izvēloties šo ceļu, jūs iegūstat neierobežotas izaugsmes iespējas!


  Jūsu ceļa sākumā kompānijā jūsu ienākumus veidos 2 sastāvdaļas:
  1. Jūs ietaupīsiet ģimenes budžetu, iegādājoties visu nepieciešamo mājoklim, skaistumam un veselībai ar lielām atlaidēm.

  2. Jūs piedāvājat produktus saviem klientiem (draugiem, paziņām, kolēģiem) un saņemat tūlītēju peļņu – starpību starp kataloga cenu un Konsultanta cenu.
  Tālāk jūs varat paplašināt savu ienākumu iespējas, sākot uzaicināt pievienoties biznesam visus, kas, tāpat kā jūs, ir ieinteresēti gūt papildus ienākumus. Atkarībā no tā, kā paplašinās jūsu biznesa komanda, jūs saņemat papildus atlaides un bonusus, kas paredzēti mūsu attīstības plānā.
  Faberlic biznesa stratēģija paredz to, ka jūsu panākumi tiks apbalvoti ar jauniem statusiem un kvalifikācijām (no Direktora līdz kompānijas Ģenerālajam Partnerim). Palielinoties jūsu statusam, palielinās jūsu ienākumi. Iegūstot jaunas kvalifikācijas, jūs saņemat iespēju īstenot visus savus sapņus!

  Lai kļūtu par Konsultantu, jums nav jāiegūst papildus izglītību, jāiegūst darba pieredzi vai zināšanas par biznesu. Katrā posmā jūs saņemsiet Konsultanta-Darbaudzinātāja atbalstu (cilvēks, kas uzaicināja jūs pievienoties biznesam), kā arī jūs saņemsiet kompānijas atbalstu, kas piedāvā jums apmācību materiālus, seminārus un motivācijas braucienus.

  KAS IR FABERLIC KONSULTANTS?
       Faberliс Konsultants – tas ir cilvēks, kas izlēmis mainīt savu dzīvi uz labo pusi un izveidot veiksmīgu biznesu tiešās pārdošanas jomā. Konsultants saņem no kompānijas jaunas zināšanas par skaistumkopšanas mākslu, par stilu, kā arī par to, kā padarīt savu mājokli omulīgu, un padalīties ar šīm zināšanām ar citiem. 


  KĀ KĻŪT PAR VIP-PIRCĒJU VAI KONSULTANTU?

         Vēlaties kļūt par VIP-pircēju un saņemt atlaidi līdz 35% visai produkcijai sev un savai ģimenei? Reģistrējieties bez maksas un jūs uzreiz saņemsiet 20% atlaidi no kataloga cenas. 
  Gribat izveidot savu biznesu un kļūt par profesionālu Konsultantu ādas, grima un stilīga dzīvesveida jomā? Pēc reģistrēšanāsjūs saņemsiet visas nepieciešamās zināšanas un atbalstu no sava Darbaudzinātāja, kas nepieciešamas veiksmīga biznesa izveidei.

  Faberlic piedāvā bezmaksas reģistrāciju, tāpēc viss, kas jums nepieciešams, lai uzsāktu sadarbību , – jāaizpilda anketu mājas lapā, jāsaņem individuālo reģistrācijas numuru un paroli, lai varētu ieiet personīgajā kabinetā!

  REĢISTRĀCIJA KOMPĀNIJĀ ŠEIT: http://www.faberliceuropa.com/

  Pievienojieties veiksmīgu cilvēku komandai un sāciet virzīties pretī sapnim jau šodien!

  Par šo profilu

  Faberlic-skaistums.mode,veselība,kosmētika mājai-viss vienā katalogā!

  Kontakti Vairāk »