Faberlic Europa

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
 193

Laipni lūgti Faberlic!

Faberlic - lielākā Krievijas kompānija tiešās pārdošanas tirgū, unikālas, patentētas skābekļa kosmētikas ražotājs, kas nogādā skābekli ādas dziļākajos slāņos, pilna līdzekļu gamma, kas paredzēti ādas un matu kopšanai, ekskluzīva franču parfimērija, dekoratīvā kosmētika, produkti mājoklim un veselībai,apģērbi visai ģimenei!

Viss-vienā katalogā!

Faberlic piedāvā Jums bezmaksas reģistrāciju, tāpēc viss, kas jums nepieciešams, lai pievienotos - jāaizpilda anketu, jāsaņem individuālo reģistrācijas numuru un paroli, lai varētu ieiet personīgajā kabinetā!

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

Runā

  Faberlic – lielākā tiešās pārdošanas kompānija

  Faberlic – lielākā Krievijas kompānija tiešās pārdošanas tirgū, unikālas, patentētas skābekļa kosmētikas ražotājs, kas nogādā skābekli ādas dziļākajos slāņos. Faberlic sortimentā ietilpst pilna līdzekļu gamma, kas paredzēti ādas un matu kopšanai, ekskluzīva franču parfimērija, dekoratīvā kosmētika, produkti mājai un veselībai, apakšveļa un zeķubikses, moderni apģērbi.

  2003. gadā Kompānija izgāja starptautiskajā tirgū, tagad Faberlic pārstāvniecības atvērtas 24 pasaules valstīs, produktu piegāde tiek īstenota 42 valstīs. Faberlic – tie ir 25 miljoni patērētāji, kas katru dienu ar lielāko prieku lieto mūsu produkciju Eiropā un Āzijā!

  Kompānijai ir 30 patenti, kā arī tā ietilpst "Top-100 pasaules lielāko kosmētikas kompāniju" sarakstā.
  Faberlic ir ekoloģiskās organizācijas "EKA" sponsors, kura realizē programmas "Zaļās pilsētas" un "Vairāk skābekļa!". Pateicoties šīm programmām, Krievijas teritorijā ir iestādīti vairāk nekā 10 miljoni koku.

  Faberlic ražotne, kas balstīta uz Eiropas kvalitātes standartiem, aprīkota ar pašām modernākajām un videi draudzīgām iekārtām, automātiskām kosmētikas produkcijas ražošanas, fasēšanas un iepakošanas līnijām. Ražošanas platības potenciālās jaudas un mēroga ziņā Faberlic fabrika ietilpst Krievijas lielāko kosmētikas uzņēmumu sarakstā.  Jūsu iespējas sadarbojoties ar Faberlic:

  1. Jūs ietaupīsiet ģimenes budžetu, iegādājoties visu nepieciešamo mājoklim, skaistumam un veselībai ar lielām atlaidēm.

  2. Jūs piedāvājat produktus saviem klientiem (draugiem, paziņām, kolēģiem) un saņemat tūlītēju peļņu – starpību starp kataloga cenu un Konsultanta cenu.

  Tālāk jūs varat paplašināt savu ienākumu iespējas, sākot uzaicināt pievienoties biznesam visus, kas, tāpat kā jūs, ir ieinteresēti gūt papildus ienākumus. Atkarībā no tā, kā paplašinās jūsu biznesa komanda, jūs saņemat papildus atlaides un bonusus, kas paredzēti mūsu attīstības plānā.

  Faberlic biznesa stratēģija paredz to, ka jūsu panākumi tiks apbalvoti ar jauniem statusiem un kvalifikācijām (no Direktora līdz kompānijas Ģenerālajam Partnerim). Palielinoties jūsu statusam, palielinās jūsu ienākumi. Iegūstot jaunas kvalifikācijas, jūs saņemat iespēju īstenot visus savus sapņus!

  Lai kļūtu par Konsultantu, jums nav jāiegūst papildus izglītību, jāiegūst darba pieredzi vai zināšanas par biznesu. Katrā posmā jūs saņemsiet Konsultanta-Darbaudzinātāja atbalstu (cilvēks, kas uzaicināja jūs pievienoties biznesam), kā arī jūs saņemsiet kompānijas atbalstu, kas piedāvā jums apmācību materiālus, seminārus un motivācijas braucienus.

  KAS IR FABERLIC KONSULTANTS?
       Faberliс Konsultants – tas ir cilvēks, kas izlēmis mainīt savu dzīvi uz labo pusi un izveidot veiksmīgu biznesu tiešās pārdošanas jomā. Konsultants saņem no kompānijas jaunas zināšanas par skaistumkopšanas mākslu, par stilu, kā arī par to, kā padarīt savu mājokli omulīgu, un padalīties ar šīm zināšanām ar citiem. 


  KĀ KĻŪT PAR VIP-PIRCĒJU VAI KONSULTANTU?

  Faberlic piedāvā bezmaksas reģistrāciju, tāpēc viss, kas jums nepieciešams, lai uzsāktu sadarbību , – jāaizpilda anketu mājas lapā, jāsaņem individuālo reģistrācijas numuru un paroli, lai varētu ieiet personīgajā kabinetā!

  REĢISTRĀCIJA KOMPĀNIJĀ ŠEIT: http://www.faberliceuropa.com/

  Pievienojieties veiksmīgu cilvēku komandai un sāciet virzīties pretī sapnim jau šodien!

  Par šo profilu

  Faberlic-
  Ādas, matu kopšana
  Parfimērija
  Dekoratīvā kosmētika
  Preces mājai, veselībai
  Apakšveļa, zeķubikses, apģērbi

  Kontakti Vairāk »