Faberlic Europa

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
 188

Sulīga izpārdošana!

Izbaudi vasaras atlaižu sulīgo garšu: salda un patīkama iepirkšanās, kurai atsvaidzinošu un nedaudz skābenu noti piešķir ilgi gaidītie jaunumi. Faberlic jaunajā katalogā vienā lielā mikslī sajaukušies nogatavojušos ogu un eksotisko tropu aromāti, kurus lieliski papildina vasaras brīvdienu enerģiskais noskaņojums. Izbaudiet to!

Šķirsti katalogu un padari savu vasaru košāku. https://bit.ly/2yje3aE
Patīkamu iepirkšanos!

Faberlic Europe!

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

Runā

  JŪSU IESPĒJAS KOPĀ AR FABERLIC!

  Faberlic piedāvā jums vairākus sadarbības variantus. Pēc reģistrēšanās kompānijā jums tiek piedāvātas izvēles iespējas:

  • Kļūt par VIP- pircēju un saņemt iespēju iegādāties kvalitatīvus produktus mājoklim, skaistumam un veselībai no visa mūsu produktu klāsta ar pastāvīgu super atlaidi  sākot no 20% - 26%
  • Izveidot ienesīgu un perspektīvu biznesu, piedāvājot Faberlic produkciju jūsu draugiem un paziņām, kā arī aicinot viņus pievienoties kompānijai. Izvēloties šo ceļu, jūs iegūstat neierobežotas izaugsmes iespējas!


  Jūsu ceļa sākumā kompānijā jūsu ienākumus veidos 2 sastāvdaļas:
  1. Jūs ietaupīsiet ģimenes budžetu, iegādājoties visu nepieciešamo mājoklim, skaistumam un veselībai ar lielām atlaidēm.

  2. Jūs piedāvājat produktus saviem klientiem (draugiem, paziņām, kolēģiem) un saņemat tūlītēju peļņu – starpību starp kataloga cenu un Konsultanta cenu.
  Tālāk jūs varat paplašināt savu ienākumu iespējas, sākot uzaicināt pievienoties biznesam visus, kas, tāpat kā jūs, ir ieinteresēti gūt papildus ienākumus. Atkarībā no tā, kā paplašinās jūsu biznesa komanda, jūs saņemat papildus atlaides un bonusus, kas paredzēti mūsu attīstības plānā.
  Faberlic biznesa stratēģija paredz to, ka jūsu panākumi tiks apbalvoti ar jauniem statusiem un kvalifikācijām (no Direktora līdz kompānijas Ģenerālajam Partnerim). Palielinoties jūsu statusam, palielinās jūsu ienākumi. Iegūstot jaunas kvalifikācijas, jūs saņemat iespēju īstenot visus savus sapņus!

  Lai kļūtu par Konsultantu, jums nav jāiegūst papildus izglītību, jāiegūst darba pieredzi vai zināšanas par biznesu. Katrā posmā jūs saņemsiet Konsultanta-Darbaudzinātāja atbalstu (cilvēks, kas uzaicināja jūs pievienoties biznesam), kā arī jūs saņemsiet kompānijas atbalstu, kas piedāvā jums apmācību materiālus, seminārus un motivācijas braucienus.

  KAS IR FABERLIC KONSULTANTS?
       Faberliс Konsultants – tas ir cilvēks, kas izlēmis mainīt savu dzīvi uz labo pusi un izveidot veiksmīgu biznesu tiešās pārdošanas jomā. Konsultants saņem no kompānijas jaunas zināšanas par skaistumkopšanas mākslu, par stilu, kā arī par to, kā padarīt savu mājokli omulīgu, un padalīties ar šīm zināšanām ar citiem. 


  KĀ KĻŪT PAR VIP-PIRCĒJU VAI KONSULTANTU?

         Vēlaties kļūt par VIP-pircēju un saņemt atlaidi līdz 35% visai produkcijai sev un savai ģimenei? Reģistrējieties bez maksas un jūs uzreiz saņemsiet 20% atlaidi no kataloga cenas. 
  Gribat izveidot savu biznesu un kļūt par profesionālu Konsultantu ādas, grima un stilīga dzīvesveida jomā? Pēc reģistrēšanāsjūs saņemsiet visas nepieciešamās zināšanas un atbalstu no sava Darbaudzinātāja, kas nepieciešamas veiksmīga biznesa izveidei.

  Faberlic piedāvā bezmaksas reģistrāciju, tāpēc viss, kas jums nepieciešams, lai uzsāktu sadarbību , – jāaizpilda anketu mājas lapā, jāsaņem individuālo reģistrācijas numuru un paroli, lai varētu ieiet personīgajā kabinetā!

  REĢISTRĀCIJA KOMPĀNIJĀ ŠEIT: http://www.faberliceuropa.com/

  Pievienojieties veiksmīgu cilvēku komandai un sāciet virzīties pretī sapnim jau šodien!

  Par šo profilu

  Faberlic-skaistums.mode,veselība,kosmētika mājai-viss vienā katalogā!

  Kontakti Vairāk »