Instrumentālais ansamblis "Excelsus"

 

Ieteikt
 2

Par mums

„Excelsus” izveidojās 2004. gadā, kad pēc Akordeonistu izglītojošās nometnes „Rēzekne 2004” Zanes Ludboržas akordeonistu kvartetam pievienojās basģitārists un bundzinieks. Ansambļa pirmā uzstāšanās notika 2004. gada 21. augustā IV Baltijas valstu uguņošanas festivālā "Uguns paparde" Rēzeknē.

Kopš izveidošanās ansamblis ir sniedzis koncertus dažādām Latvijas un ārvalstu delegācijām, koncertējis Latvijā un ārzemēs – Prāgā (Čehija), Pērnavā (Igaunijā), Dmitrovā, Lianozovā, Smoļenskā (Krievija), Baltkrievijā, Norvēģijā, Vācijā, Zviedrijā un Itālijā.

Ansambļa „Excelsus” vadītāja ir Zane Ludborža. Tā sastāvā ir 6 mūziķi (4 akordeonisti, basģitārists, bundzinieks).

„Excelsus” repertuārā ir dažādu stilu un žanru skaņdarbi – no baroka līdz pat tango nuevo, rok- un popmūzikai (A.Vivaldi, J.S.Bahs, A.Hačaturjans, A.Pjacolla, ABBA, Metallica u.c., latv.t.dz. popūrijs).

Jau astoņus gadus vasarā tiek rīkots Starptautiskais akordeonistu plenērs – festivāls. Tā noslēguma koncertā piedalās apvienotais festivāla akordeonistu orķestris, kura sastāvā ik gadu muzicē arī visi ansambļa „Excelsus” dalībnieki.

„Excelsus” ir starptautisko konkursu laureāti un diplomandi (Viļņa 2011, Sanktpēterburga 2008, „Citta di Lanciano” Itālija 2008, Igaunija 2007, Prāga 2005).

Regulāra koncertdarbība Rēzeknē un citur Latvijā. Par koncertiem var sarunāt, zvanot ansambļa vadītājai Zanei Ludboržai pa t. 29386611.

Runā

  Par šo profilu

  Instrumentālais ansamblis "Excelsus" izveidots 2004. gadā. Tā sastāvā ir 4 akordeoni, basģitāra un bungas. Repertuārs - no baroka līdz mūsdienu mūzikai (J.S.Bahs, A.Vivaldi, F.Lists, E.Grīgs, A.Hačaturjans, A.Pjacolla, E.L.Vēbers, R.Pauls. R.Bažiļins, "Metallica", "ABBA" u.c.)
  t. 29386611

  Kontakti Vairāk »

  Darba laiks

  T. 19:20 — 21:30
  Pk. 19:40 — 22:00