Pasākumi

Kas ir dārgais manai sirdij... (Krievu romances koncerts)

Svētdien, 8. oktobrī
18:00
Ieteikt

Pasākums ir beidzies!
2017.gada 8.oktobrī, plkst.18.00 Rīgas vēstures un kuģniecības muzejā notiks Latvijas kolektīva «CLASSIC DUET» pavasara koncerts.  Populāras dziedātājas Larisa Lutjko un Gaļina Poļakova piedāvā krievu dziesmas un romances programmu «Kas ir dārgs manai sirdij...», kas veltīta iemīļotajiem skaņdarbiem un komponistiem.

„CLASSIC  DUET” (Latvija) veido dziedātājas Gaļina Poļakova (mecosoprāns) un Larisa Ļutjko (soprāns). Vairāk nekā 10 gadu laika kolektīvs veiksmīgi uzstājies lielākajās Rīgas zālēs, Latvijas pilsētās, Berlīnes un Minhenes filharmonijas, Dānijas koncertzālēs, kā arī Pleskavā, Sanktpēterburgā, Maskavā,  Lietuva.

Dueta repertuārā ietilpst pasaules klassikas skaņdarbi, senās romances, čigānu un krievu tautasdziesmas, operešu un mūziklu fragmenti.

Dziedātāju profesionālā meistarība, intonācijas gludums, izpildījuma sirsnīgums vienmēr rod atzinību dažādu vecumu un tautību klausītājos.

Rīgas „CLASSIC DUET” turpinā krievu ansambļa dziedāšanas vokālās skolas tradīcijas, kuras uzsāka slavenais krievu dziedātājs Pāvels Lisicians. Māšu Ruzannas un Karinas Lisicianas duets bija plaši pazīstams PSRS un ārzemēs 20. gs. 70.-80. gados.
Pasākums izvietots sadarbībā ar

Sarunas

Šis profils vēl nav runājis.

    Pasākumu apmeklēja

    Citi pasākumi šajā vietā