Pasākumi

ESTAS TONNE - Reviving Water

Trešdien, 11. oktobrī
19:00
Ieteikt
 1

Pasākums ir beidzies!
ESTAS TONNE
Atdzīvinošais ūdens
Okeāna attīrīšanās sākas no vienas piles


Par ūdeni var rakstīt bezgalīgi. Senās kultūras un rituāli vērsās pie ūdens kā vienas no svarīgākajām stihijām un dzīvības pirmsākuma. Pēdējo desmitgažu zinātniskie atklājumi parāda ūdens dzīvo dabu un tās saistību ar kosmosu.
es saglabāt mūsu saukli bez komentāriem, aicinot jūs aizvērt acis un doties turp, kur Okeāna attīrīšana sākas no vienas piles.

ESTAS TONNE - spilgts mūziķis ar ļoti ekspresīvu enerģiju. Viņam mūzika nav mērķis, bet drīzāk atbrīvojošs spēks, kas iekustina neizmērojamo cilvēces potenciālu sevis un pasaules izzināšanai. Viņa mūzika sapludina dažādus stilus, brīvi un gandrīz nemanāmi pārejot no viena otrā un parādoties pārsteidzošās skaņas harmonijas struktūrās, kas katrā iestudējumā izpaužas atšķirīgi, bet vienmēr unikālā formā un melodijā. Šis emocionālais krāšņums var izrādīties ne tikai nebijusi estētiskā pieredze, bet arī spēcīga atmošanās citādai pasaules un patiesai sevis izpratnei.

JOSEPH “PEPE” DANZA - jauna un unikāla parādība mūsdienu mūziķu paaudzē, kas tiecas lauzt ģeogrāfiskās un muzikālās robežas. Tā kā Pepe ir dzīvojis, mācījies un uzstājies daudzās zemēs, viņš brīvi darbojas starpkulturālā telpā un nereti tiek saukts par “Pasaules mūzikas iemiesojums” vai “īpašo multi-instrumentālistu”. Viņš spēlē perkusijas, pūšamos, stīgu un dažus tikai sev vien zināmus instrumentus. Pepes kolekcijā ir vairāk kā 300 vienību no visas pasaules, kā arī daži īpaši unikāli, speciāli viņa gatavoti instrumenti. Īpašs izpildītājmākslinieks, komponists un producents, kura ikdienasdzīves ietver arī garīgos meklējumus, kuru starpā ir studijas Indijā ar Dalai Lamu. Līdzās daudzveidīgai muzikālajai darbībai, Pepe māca meditāciju, dzen un dzenbudismu, harminizējošu mantru praksi, darbu ar balsi un dziedināšanu ar skaņu.

NATANEL GOLDBERG - fantastisks dziedātājs no Izraēlas, ļoti retas balss (kontrtenora) īpašnieks, kas savā darbā spēj apvienot vairākas dimensijas - Tuvo Austrumu dziedājumus senajā vokālajā tehnikā, pasaules dzeju, ko Natanels sacer tieši un nepastarpināti uz vietas. Nataniels ir audzis ģimenē ar tradicionālajiem lūgšanu dziedājumiem, jau 8 gadu vecumā viņš stāvēja pie Bima sinagogā un dziedāja. Pēdējos 8 gadus Nataniels Goldbergs attīsta savu personīgo virzienu: viņš improvizē izmantojot seno Austrumu vokālo kultūru, skandē dzeju, bieži vien uzstājoties performancēs un radot savu, alternatīvo dziedināšanas un lūgšanas apvienojumu.
Pasākums izvietots sadarbībā ar

Sarunas

Šis profils vēl nav runājis.