Pasākumi

Pasākumu organizē

Koncertzāle "Valmiera"

Koncertzāle "Valmiera" ir multifunkcionāls kultūras un mākslas centrs, kur norisinās koncerti, teātra izrādes, kāzas, semināri, korporatīvās balles un citi īpaši notikumi.

Kārlis Kazāks koncertā "Pirms tumsas"

Trešdien, 13. septembrī
19:00
Ieteikt

Pasākums ir beidzies!
13. oktobrī plkst. 19.00 uz koncertzāles “Valmiera” skatuves uzstāsies dziesminieks Kārlis Kazāks koncertā “Pirms tumsas”.

Līdz šim Kārlis Kazāks ir izdevis vairākus solo albumus: “Uz manām plaukstām” (2007), “16 stundas” (2011), “Gultnes” (2013), “un Viņa” (2015). Pirms albuma “un Viņa” izdošanas Kārlis Kazāks ir komponējis orģinālmūziku Latvijas Leļļu teātra izrādei “Emīls un Berlīnes zēni” (režisors Ģirts Šolis), un izrādei Latvijas Nacionālajā teātrī “Jaunā ārsta piezīmes” (režisori Jānis Vimba un Kaspars Zvīgulis). Dziesminieks radījis arī divus šūpuļdziesmu albumus bērniem: “Mēness ceļu rādīs miega peles vezumam” (2007) un otru albumu “Tēti dzied šūpuļdziesmas”, kurš ir radīts kopā ar sabiedrībā zināmiem tēviem un ticis dāvināts Latvijas bērnunamiem un sociālajiem dienestiem.Kopā ar Kārli muzicēs arī čelliste Undīne Balode, kura iekrāsos Kārļa radītās kompozīcijas.

Biļešu iegāde "Biļešu paradīzes" kasēs, www. bilesuparadize.lv un koncertzāles restorānā “Vecpuisis”. Biļešu cenas: 5 – 8 Eur.

Sarunas

    Pasākumu apmeklēja

    Citi pasākumi šajā vietā