Pasākumi

Pasākumu organizē

ART RIGA 2018 Starptautisks Ikgadējs Mākslas Festivāls

"RIGA 2018 ART FAIR" 2018 pasākumu cikls notiks 7- 12 novembrī "Dzelzceļa Vēstures Muzejā". Izstādes no 20 valstīm, Mākslas konferences, Galeriju prezentācijas, koncerti, perf...

Laimīgās Mākslas Muzejs

Galleria Riga (Dzirnavu iela 67 7.stāvs) 300m2 100 krēsli WIFI 
WEB TV, AUDIO VIDEO 13-22 bez brīvdienām 
Rīkojam septīto gadu vairākas jaunas izstādes mēnesī no kaimiņvalstu un Latvijas Mākslinieku u...

ART RIGA 2017 7-12 novembris. Dzelceļa Muzejā 30 izstādes & konferences vienlaicīgi www.ArtRiga.com

Trešdien, 8. novembrī
10:00
Ieteikt
 11

Pasākums ir beidzies! Pasākums notiks vēl šādos datumos:
Starptautiskais mākslas gadatirgus ART RIGA FAIR 2017 No 7. 11- 12.11 Latvijas Dzelzceļa Muzejā.
STARPTAUTISKAIS IKGADĒJAIS LAIKMETĪGĀS MĀKSLAS FESTIVĀLS - ART RIGA 2017
Dags Vidulejs +37129595885 vidulejs@inbox.lv

Latvijas iespēja apskatīt un salīdzināt vairākus desmitus mākslas izstāžu vienlaicīgi. Katra no izstādēm Valsts muzejos būtu jau unikāls notikums. 20 Laikmetīgas glezniecības galeriju autoru  500 mākslas darbu Izstādes vienlaicīgi. Pasākums norisināsies vienu nedēļu, jo darbus visu nedēļu- no pirmdienas līdz svētdienai pārstāvēs arī paši ārvalstu autori, galeristi un mākslas zinātnieki. Mākslas Meses pirmā diena tradicionāli paredzēta nozares profesionāļiem un VIP viesiem.


Speciāli mesei tika sagatavota Art Riga mājaslapa
HTTP://ARTRIGA.COM un profili visos sociālajos tīklos, kas jau pirms notikuma guvuši lielu atsaucību. Pašlaik notiek darbs ar informatīvajiem partneriem par pasākuma atspoguļošanu medijos. Meses laikā muzejā darbosies preses centrs ar akreditētiem ārzemju žurnālistiem un web tiešraide.
Dags 29595885 vidulejs@gmail.com
ART RIGA FAIR 2017 www.artriga.com dags vidulejs ⓒ 37129595885

ART RIGA FAIR 2017 http://www.artriga.com dags vidulejs ⓒ 37129595885
ĀRVALSTU UN LATVIJAS MĀKSLAS GALERIJU  4 STARPTAUTISKAIS BALTIJAS REĢIONA FESTIVĀLS. ART RIGA FAIR 2017.
https://www.facebook.com/events/13311823…

Šogad ART-RĪGA, viens no svarīgākajiem notikumiem Baltijas mākslas kalendārā, notiks no 7. līdz 12. novembrim.
https://www.facebook.com/ArtRigaFair/

ART RIGA 2017 atradīsies vēsturiskajā Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejā pilsētas centrā.
ART RIGA FAIR 2017 7.-12. Novembris Latvijas Dzelzceļa muzejs. 150 mākslinieku dalībnieki http://ArtRiga.com

ART RIGA tika izveidota 2014. gadā, lai atzīmētu Rīgas kā Eiropas Kultūras galvaspilsētas statusu, kur darījumi pārsniedz pusmiljonu eiro.
https://www.linkedin.com/in/artriga/

Konferenču ciklā ART RIGA 2017 būs paplašināta sarunu un pasākumu programma, kurā runās  starptautiski mākslas profesionāļi, iestādes, galerijas, izdevēji, mediji, kolekcionāri, mākslas mīļotāji
https://twitter.com/Happy_ArtMuseum

1000 gleznu, skulptūru, grafisko visu cenu segmentu no labi pazīstamiem zilās mikroshēmas māksliniekiem līdz jaunākajiem jaunajiem laikabiedriem
https://www.draugiem.lv/events/18659631:…

SIA "HAPPY ART MUSEUM" ⓒ Dags Vidulejs vidulejs@inbox.lv
+37129177748 SIA EUROCLUB ⓒ Gaļina Maksimova artrigafair@gmail.comMākslas meses galvenie mērķi:
- iegūt starptautisku atpazīstamību un kļūt par svarīgu ikgadēju tikšanās vietu Ziemeļeiropas, Rietumeiropas un Austrumeiropas mākslas profesionāļiem;
- stiprināt Latvijas mākslinieku un mākslas galeriju autoritāti;
- iegūt padziļinātu ieskatu Baltijas reģiona aktualitātēs, apjaust pasaules mākslas strāvojumus un paraudzīties uz sevi Eiropas un pasaules mākslas tirgus kontekstā.

- veicināt kvalitatīvu izstāžu apmaiņu ar ārvalstu mākslas galerijām, iepazīt jaunus sadarbības partnerus mākslas pasākumu organizēšanā visā pasaulē.

Tā ir mākslas galeriju un institūciju kolektīva izstāde, kurā katrs dalībnieks savu ekspozīciju iekārto atsevišķā stendā. Šis pasaulē pārbaudītais un populārais formāts Rīgā notiks pirmo reizi. Vārds mese burtiski nozīmē gadatirgu, bet mākslas festivāls Art Riga Latvijā vispirms aicina piedzīvot mākslas notikumu un tad arī pirkšanas un pārdošanas aspektu, kas izstādes favorītus ļauj aplūkot arī no komerciālā viedokļa. Tā ir savā ziņā mākslas dižgaru olimpiāde. Katru gadu kopā sabrauc visu valstu jaudīgākās mākslas galerijas, kā mākslinieku izlases komandas, kas savā starpā cīnās par publikas mīlestību. Tā ir ne tikai darbu izstāde, bet arī mākslas zvaigžņu festivāls. Galeriju vadītāji, mākslinieki un mākslas zinātnieki kopā satiekoties iepazīstas, apmainās idejām, iedraudzējas kopējā radošā procesā, sarunā apmaiņas izstādes un darījumus.

Kamēr politiķi vēl gaida, kā izmainās pasaule, mēs gaidam intelektuāļus ART RIGA ietvaros konfereņču un kino cikla ART TRAFFIC & PEOPLE TRAFFIC sagatavošanā.

Festivāla laikā darbosies preses-centrs klubs no 9.00-23.00 ar brīvu WiFi, kafe ar 100 krēsliem, prezentācijas tehniku un Web Tiešraidi. dalībniekiem, presei, interesentiem.
Preses-centra adrese: Dzirnavu 67, tirdzniecības-izklaides centrs “Galleria Riga”, 7.stāvs, “Happy Art Museum” telpās.

Satiksimies mūsdienu mākslas pasaulē, kas sakausē vēsturisko mantojumu ar visjaunākajiem zinātnes sasniegumiem, klasiskas tradīcijas ar novatoriskiem izaicinājumiem, intelektuālas virsotnes ar popkultūras rotaļīgumu. Iepazīsim pasaules mākslas tirgu – neaptverami plašu, dzīvīgu un intriģējošu teritoriju!
Būsim pateicīgi par informatīvu atbalstu mūsu jaunajai iniciatīvai.
Ar cieņu, ART RIGA organizatori

Producentu grupa SIA HAPPY ART MUSEUM www.artriga.com info@artriga.com
SIA Happy Art Museum valdes loceklis Dags Vidulejs (+371 29595885)
SIA Euroclub valdes locekle Gaļina Maksimova (+371 29177748)
Rīgā, Dzirnavu ielā 67, Galleria Riga 7. līmenī

Pasākuma norises vieta – Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejs – izvēlēta, ņemot vērā ēkas kultūrvēsturisko nozīmi, tās ietilpību un tūristiem viegli pieejamo atrašanās vietu. Ar muzeju panākta vienošanās par meses rīkošanu un pasākumam rezervēta pēdējā 2014. gada novembra nedēļa. Dzelzceļa muzejā savulaik notikusi Latvijas ikgadējā mākslas lielizstāde “Rudens” un citi apjomīgi mākslas projekti, līdz ar to jau uzkrāta pieredze, kā ēku transformēt iespaidīgam mākslas pasākumam. Tehniski formāts paredz ar stendu palīdzību sadalīt zāles viendabīgos blokos, katram dalībniekam tiks iekārtots savs stends, bet nepieciešamības gadījumā ekspozīcijā ir iespējamas arī atkāpes no šīs normas.

Meses laikā notiks ne vien tradicionālas un starpdisciplināras mākslas skates, bet arī plaša analītisku diskusiju un konferenču programma: MARATS GELMANS (Kijeva) “Masu mēdiji un autoritārisms”. SIMON HEWITT (Oxford) ”Investigation in originals”. Alexey Romanov “Can art be pornographic”. ALEXANDER RAPPAPORT. Igors Vatoļins “ART&WAR”utt.

Sadarbībā ar jauno Bibliotēkas ēku, kas atrodas kaimiņos Latvijas Dzelzceļa muzejam 9.11 tiek rīkota konferences diena Latvijas muzeju un galeriju darbiniekiem prezentējot jaunumus izstāzu aprīkojuma ražošnā; muzeju stiklu, vitrīnu, stendu un rāmju jaunās tehnoloģijas. Grafiks sadala visu nedēļu arī katras Galerijas dalībnieku individuālās prezentācijās, performancēs un koncertos. Aicinām pavadīt visu nedēļu ieraugot mākslas nozari kopumā. Dažādojot mākslas skatīšanās, baudīšanas un patērēšanas pieredzi, mainīt skatpunktus un paplašināt izpratnes robežas!

ART RIGA FAIR 2017 www.artriga.com/

Starptautiskais mākslas gadatirgus ART RIGA FAIR 2017.
No 7. 11 līdz 12.11 Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejā jau ceturto reizi norisināsies starptautisks mākslas gadatirgus ART RIGA FAIR. Šogad pasākumā piedalīsies labākās galerijas un mākslinieki no Francijas, Šveices, Vācijas, Igaunijas, Kazahstānas, Uzbekistānas, Krievijas, Baltkrievijas un Polijas.
Skatītājus gaida piepildīta nedēļa: tikšanās un diskusijas ar iemīļotiem māksliniekiem, iespēja apmeklēt radošās meistarklases,kā arī daudz īpaši gatavotu pārsteigumu.
Programmā iekļautas arī videoinstalācijas.

Paralēli gadatirgum, no 7. 11. līdz 30.11 Happy Art Museum izstāžu zālē būs skatāma ART RIGA dalībnieku izlases izstāde, kurā būs izstādīti franču radošās grupas “Karavan Gallery” mākslinieku:Šalva Khahanashvili(Shalva Khahanashvili), Karims Borhas( Karims Borjas),Belka Lasāre(Belka Lassare), Žaks Krenns(Jacques Crenn) darbi. Izstādē piedalīsies arī Maskavas “Everything Is Art Gallery” mākslinieki Lidija Vitkovska, Deniss Mihailovs, Dima Gorjačkins, Daša Delone, Rīgas galerijas “HAPPY ART MUSEUM” mākslinieki Dags Vidulejs, Sergejs Djomins, Juris Dimiters, būs apskatāmi Gaļinas Duļkinas porcelāna darbi un galerijas “TIFĀNA” izlase.

ART RIGA 2017 PROGRAMMA https://ARTRIGA.COM

7.11
13:00 Diskusija "MĀKSLA PILSĒTU PUBLISKAJĀ ĀRTELPĀ” ar mākslas zinātņu doktora, arhitektūras teoretiķa ALEKSANDRA RAPAPORTA kā arī Latvijas un starptautisko ekspertu piedalīšanos. (LA, RU)
8.11
17:00 Prezentācija un diskusija «DEĢENERATĪVĀ MĀKSLAS VĀCIJĀ UN KRIEVIJĀ UN AIZMUGURE». Arhitektūras fotografa, kuratora un žurnālista VLADIMIRA OBROSOVA projekta  prezentācija, kurai sekos diskusija ar ALEKSANDRA RAPAPORTA un VLADIMIRA OBROSOVA piedalīšanos. (RU)
9.11
17:00 LU profesora HARIJA TUMANA  un Romanova priekšlasījums «VAROŅA IDEĀLS SENGRIEĶU TĒLOTĀJĀ MĀKSLĀ’ ar sekojošo diskusiju. (LA)


10.11
17:00 Filosofa, Krievijas Valsts Humanitārās Unversitātes (РГГУ) doktoranta ALEKSEJA ROMANOVA priekšlasījums „MOZART vs. SALIERI: MĀKSLAS TUMŠAIS SPĒKS” ar sekojošo diskusiju. (RU)
Moderators žurnālists IGORS VATOĻINS.
Diskusijas norisināsies Latvijas dzelzceļa vēstures muzejā, Uzvaras bulvāris 2/4.
11.11
15:00 Kā pārdot mākslu/ как продать искусство/ Art brut discuss

Izstādes organizatori:
Izstāžu zāle “HAPPY ART MUSEUM”
Dags Vidulejs
SIA “EUROCLUB”
Gaļina Maksimova
Kont.: 29177748, 29595885

13:00 Diskusija "MĀKSLA PILSĒTU PUBLISKAJĀ ĀRTELPĀ” ar mākslas zinātņu doktora, arhitektūras teoretiķa ALEKSANDRA RAPAPORTA kā arī Latvijas un starptautisko ekspertu piedalīšanos. (LA, RU) 17:00 Prezentācija un diskusija «AVANGARDA FRONTE UN AIZMUGURE». Arhitektūras fotografa, kuratora un žurnālista VLADIMIRA OBROSOVA projekta «KONSTRUKTIVISMA SARKANIE SPĀRNI» prezentācija, kurai sekos diskusija ar ALEKSANDRA RAPAPORTA un VLADIMIRA OBROSOVA piedalīšanos. (RU) 24.11 17:00 LU profesora HARIJA TUMANA priekšlasījums «VAROŅA IDEĀLS SENGRIEĶU TĒLOTĀJĀ MĀKSLĀ’ ar sekojošo diskusiju. (LA) 25.11 17:00 Filosofa, Krievijas Valsts Humanitārās Unversitātes (РГГУ) doktoranta ALEKSEJA ROMANOVA priekšlasījums „MOZART vs. SALIERI: MĀKSLAS TUMŠAIS SPĒKS” ar sekojošo diskusiju. (RU) Moderators žurnālists IGORS VATOĻINS. Diskusijas norisināsies Latvijas dzelzceļa vēstures muzejā, Uzvaras bulvāris 2/4.
13:00 Diskusija "MĀKSLA PILSĒTU PUBLISKAJĀ ĀRTELPĀ” ar mākslas zinātņu doktora, arhitektūras teoretiķa ALEKSANDRA RAPAPORTA kā arī Latvijas un starptautisko ekspertu piedalīšanos. (LA, RU) 17:00 Prezentācija un diskusija «AVANGARDA FRONTE UN AIZMUGURE». Arhitektūras fotografa, kuratora un žurnālista VLADIMIRA OBROSOVA projekta «KONSTRUKTIVISMA SARKANIE SPĀRNI» prezentācija, kurai sekos diskusija ar ALEKSANDRA RAPAPORTA un VLADIMIRA OBROSOVA piedalīšanos. (RU) 24.11 17:00 LU profesora HARIJA TUMANA priekšlasījums «VAROŅA IDEĀLS SENGRIEĶU TĒLOTĀJĀ MĀKSLĀ’ ar sekojošo diskusiju. (LA) 25.11 17:00 Filosofa, Krievijas Valsts Humanitārās Unversitātes (РГГУ) doktoranta ALEKSEJA ROMANOVA priekšlasījums „MOZART vs. SALIERI: MĀKSLAS TUMŠAIS SPĒKS” ar sekojošo diskusiju. (RU) Moderators žurnālists IGORS VATOĻINS. Diskusijas norisināsies Latvijas dzelzceļa vēstures muzejā, Uzvaras bulvāris 2/4.
13:00 Diskusija "MĀKSLA PILSĒTU PUBLISKAJĀ ĀRTELPĀ” ar mākslas zinātņu doktora, arhitektūras teoretiķa ALEKSANDRA RAPAPORTA kā arī Latvijas un starptautisko ekspertu piedalīšanos. (LA, RU) 17:00 Prezentācija un diskusija «AVANGARDA FRONTE UN AIZMUGURE». Arhitektūras fotografa, kuratora un žurnālista VLADIMIRA OBROSOVA projekta «KONSTRUKTIVISMA SARKANIE SPĀRNI» prezentācija, kurai sekos diskusija ar ALEKSANDRA RAPAPORTA un VLADIMIRA OBROSOVA piedalīšanos. (RU) 24.11 17:00 LU profesora HARIJA TUMANA priekšlasījums «VAROŅA IDEĀLS SENGRIEĶU TĒLOTĀJĀ MĀKSLĀ’ ar sekojošo diskusiju. (LA) 25.11 17:00 Filosofa, Krievijas Valsts Humanitārās Unversitātes (РГГУ) doktoranta ALEKSEJA ROMANOVA priekšlasījums „MOZART vs. SALIERI: MĀKSLAS TUMŠAIS SPĒKS” ar sekojošo diskusiju. (RU) Moderators žurnālists IGORS VATOĻINS. Diskusijas norisināsies Latvijas dzelzceļa vēstures muzejā, Uzvaras bulvāris 2/4.
13:00 Diskusija "MĀKSLA PILSĒTU PUBLISKAJĀ ĀRTELPĀ” ar mākslas zinātņu doktora, arhitektūras teoretiķa ALEKSANDRA RAPAPORTA kā arī Latvijas un starptautisko ekspertu piedalīšanos. (LA, RU) 17:00 Prezentācija un diskusija «AVANGARDA FRONTE UN AIZMUGURE». Arhitektūras fotografa, kuratora un žurnālista VLADIMIRA OBROSOVA projekta «KONSTRUKTIVISMA SARKANIE SPĀRNI» prezentācija, kurai sekos diskusija ar ALEKSANDRA RAPAPORTA un VLADIMIRA OBROSOVA piedalīšanos. (RU) 24.11 17:00 LU profesora HARIJA TUMANA priekšlasījums «VAROŅA IDEĀLS SENGRIEĶU TĒLOTĀJĀ MĀKSLĀ’ ar sekojošo diskusiju. (LA) 25.11 17:00 Filosofa, Krievijas Valsts Humanitārās Unversitātes (РГГУ) doktoranta ALEKSEJA ROMANOVA priekšlasījums „MOZART vs. SALIERI: MĀKSLAS TUMŠAIS SPĒKS” ar sekojošo diskusiju. (RU) Moderators žurnālists IGORS VATOĻINS. Diskusijas norisināsies Latvijas dzelzceļa vēstures muzejā, Uzvaras bulvāris 2/4.
13:00 Diskusija "MĀKSLA PILSĒTU PUBLISKAJĀ ĀRTELPĀ” ar mākslas zinātņu doktora, arhitektūras teoretiķa ALEKSANDRA RAPAPORTA kā arī Latvijas un starptautisko ekspertu piedalīšanos. (LA, RU) 17:00 Prezentācija un diskusija «AVANGARDA FRONTE UN AIZMUGURE». Arhitektūras fotografa, kuratora un žurnālista VLADIMIRA OBROSOVA projekta «KONSTRUKTIVISMA SARKANIE SPĀRNI» prezentācija, kurai sekos diskusija ar ALEKSANDRA RAPAPORTA un VLADIMIRA OBROSOVA piedalīšanos. (RU) 24.11 17:00 LU profesora HARIJA TUMANA priekšlasījums «VAROŅA IDEĀLS SENGRIEĶU TĒLOTĀJĀ MĀKSLĀ’ ar sekojošo diskusiju. (LA) 25.11 17:00 Filosofa, Krievijas Valsts Humanitārās Unversitātes (РГГУ) doktoranta ALEKSEJA ROMANOVA priekšlasījums „MOZART vs. SALIERI: MĀKSLAS TUMŠAIS SPĒKS” ar sekojošo diskusiju. (RU) Moderators žurnālists IGORS VATOĻINS. Diskusijas norisināsies Latvijas dzelzceļa vēstures muzejā, Uzvaras bulvāris 2/4.
ART RIGA FAIR 2016 EUROCLUB DISCUSSION
Kā pārdot mākslu/ как продать искусство/ Art brut discuss

 

7.ноября. Дискуссия с участием АЛЕКСАНДРА РАППАПОРТА а также латвийских и международных экспертов "ИСКУССТВО В ГОРОДСКОЙ СРЕДЕ";

8.ноября. Презентация фотопроекта «КРАСНЫЕ КРЫЛЬЯ КОНСТРУКТИВИЗМА» архитектурного фотографа,куратора и журналиста ВЛАДИМИРА ОБРОСОВА, за которой последует дискуссия «БЛЕСК И НИЩЕТА АВАНГАРДА» с участием АЛЕКСАНДРА РАППАПОРТА, ВЛАДИМИРА ОБРОСОВА и других экспертов;

9.ноября Сообщение и дискуссия «ГЕРОИЧЕСКИЙ ИДЕАЛ В ДРЕВНЕГРЕЧЕСКОМ ИЗОБРАЗИТЕЛЬНОМ ИСКУССТВЕ» c участием ХАРИЙСА ТУМАНСА;

10.ноября. Дискуссия «MOZART vs. SALIERI: ТЕМНАЯ СИЛА ИСКУССТВА. НА ЧТО НАМ ЭТОТ ДАР?» с участием АЛЕКСЕЯ РОМАНОВА.
Дискуссии проходят в Латвийском Железнодорожном музее, бульвар Узварас 2/4. Начало всех дискуссий – в 17:00.
Модератор дискуссий журналист ИГОРЬ ВАТОЛИН.


11 ноября 2016 в 15:00, Общество людей с ограниченными возможностями MOTUS VITA ждёт вас друзья на мероприятие «Рождение одной картины» в котором примут участие известные художники, деятели искусств, политики и общественные деятели.

 


На здоровье!
Очень часто тяжёлым заболеваниям предшествует и сопровождает их ощущение, что ты никому не нужен, не востребован, не интересен. И те люди, которые во время болезни борются с этим ощущением и ставят конкретные цели за пределами своего заболевания, часто, преодолев или остановив болезнь, живут интересно, насыщенно и достаточно долго.
И жизнь показывает, что как нельзя лучше для этих целей подхоит реализация себя в творчестве.


На здоровье! – говорим мы. Только при этом поднимаем не бокал с вином, а карандаш или кисть и с радостью ныряем в пьянящую волну творчества.
Именно поэтому программа Арт-терапии так востребована среди людей с инвалидностью. Именно поэтому к программе Арт-терапии такой интерес в обществе. Уже дважды, Общество людей с ограниченными возможностями MOTUS VITA принимало участие в международном фестивале художественных галерей ART RIGA демонстрируя позитивный опыт Арт-терапии.

И в этом году, в рамках ART RIGA 2017 состоиться очередной урок Арт-терапии, урок творчества, урок жизнелюбия.

11 ноября 2016 в 15:00, Общество людей с ограниченными возможностями MOTUS VITA ждёт вас друзья на мероприятие «Рождение одной картины» в котором примут участие известные художники, деятели искусств, политики и общественные деятели.
www.motusvita.lv/
www.motusvita.lv/


 

7-12.11.2016
International ART RIGA FAIR 2017
International ART RIGA FAIR will take place for the third time from November, 7 till November 12 in Latvian Railway History Museum
.
 This year the best galleries and artists from France, Switzerland, Kazakhstan, Uzbekistan, Russia, Belarus and Poland will take part in the event. A week stuffed with events is suggested for the public: meetings and discussions with beloved artists, an opportunity to visit creative master classes, as well as a lot of specially prepared surprise events.
The program includes video installations.
Parallelly to the trade fair from November, 1 till November, 30 in Happy Art Museum exhibition hall there will be special exhibition of selected works by ART RIGA participantsincluding members of French creative group "Karavan Gallery": Shalva Khahanashvili, Karim Borjas, Belka Lassar, Jacques Crenna works. The artists from Moscow "Everything Is Art Gallery" Lydia Vitkovskaya, Denis Mikhailov, Dima Goryachkin, Dasha Delone and Riga gallery "HAPPY ART MUSEUM" Dags Vidulejs, Sergey Dyomin, Juris Dimiters will also take part in the exhibition , as well as porcelain works by Galina Dulkina and selection from gallery "Tifana".
In the framework of ART RIGA memorial exhibition of Mark Rothko student and contemporary, the great artist recognized in America Tadeusz Lapinski (1928-2016) will take place. Celebrating the artist whose works are seen all over the world, including most prominent US galleries and museums, including the Museum of Modern Art in New York, Kennedy gallery, the National collection and many other museums around the world, the next day the day after the opening of ART RIGA - November 7 - is named as the Lapinski Day in Latvia.

Organizers of the exhibition:
Exhibition hall "HAPPY ART MUSEUM"
DagsVidulejs
Ltd. "Euroclub"
Galina Maksimova
Phone: 29177748, 29595885
happyartmuseum@gmail.com
www.artriga.com/


2015. gada 22. nov.
23.novembrī Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis ar uzrunu atklāja ikgadējo Starptautisko Rīgas Mākslas festivālu „Art Riga Fair 2015”  https://www.facebook.com/events/15081531…
un tā ietvaros notiekošo mākslinieka Davida Datunas izstādi Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejā, uzsverot, ka mākslai nav robežu un tā cilvēkus uzrunā radot emocijas.
Aicinam partnerus, dalībniekus un voluntierus uz sadarbību ikgadējā ART RIGA Mākslas Festivāla sagatavošanā.
Mākslas mese ART RIGA plānota, kā ilgtermiņa ikgadējs starptautisks izstāžu festivāls, kas paredzēts mākslas nozares profesionāļiem: galerijām, izstāžu zālēm, mākslinieku apvienībām, ar mākslu saistītām izdevniecībām, muzejiem, fondiem utt. 

DALĪBNIEKI, KAS BIJA AR IZSTĀDĒM SASTOPAMI NO 23-29 NOVEMBRIM DZELZCEĻA MUZEJĀ
Thank's, ART Galleries Artists of the wonderful work consists ART RIGA FAIR 2016:


NEPUTNS (LATVIJA)
http://neputns.lv
EVERYTHING IS ART GALLERY (MOSCOW)
http://www.everything-is-art.com
HAPPY ART MUSEUM
http://HappyArtMuseum.co
Dags Vidulejs
tel +371 29 595885
info@ArtRiga.com
http://www.ArtRiga.com/

Live broadcasting from the Happy Art Museum "L" http://happyartmuseum.co http://ipcamlive.com/561910333F56B French Art exhibition - Preview of ART RIGA FAIR 2016 guests http://ArtRiga.com https://www.facebook.com/events/1508153129504044/ OLIVIER de RYCKE @ HAPPY ART MUSEUM. Artworks show 29.10-08.11 but event meeting with artists 29.10 19:00-21: 00 https://www.facebook.com/events/1631022587150347/
International Annual Contemporary Art Fetival
DALĪBNIEKI, KAS BIJA AR IZSTĀDĒM SASTOPAMI NO 23-29 NOVEMBRIM DZELZCEĻA MUZEJĀ
"ART RIGA 2016"
http://ArtRiga.com
https://www.facebook.com/events/1508153129504044/
Thank's, ART Galleries Artists of the wonderful work consists ART RIGA FAIR 2015:NEPUTNS (LATVIJA)
http://neputns.lv
EVERYTHING IS ART GALLERY (MOSCOW)
http://www.everything-is-art.com


"OFORTA ĢILDE”  
http://ofortagilde.lv
HAPPY ART MUSEUM
http://HappyArtMuseum.co
Dags Vidulejs
tel +371 29 595885
info@ArtRiga.com
http://www.ArtRiga.com/


Aicinam partnerus, dalībniekus un voluntierus uz sadarbību ikgadējā Rīgas Mākslas Festivāla 2016 sagatavošanā. Strādājam ar reklāmas devējiem, ņēmējiem un ražotājiem katalogu, banneru, suvenīru izgatavošanā.
Mākslas mese ART RIGA plānota, kā ilgtermiņa ikgadējs starptautisks izstāžu festivāls, kas paredzēts mākslas nozares profesionāļiem: galerijām, izstāžu zālēm, mākslinieku apvienībām, ar mākslu saistītām izdevniecībām, muzejiem, fondiem utt. 

http://artriga.com http://dra.lv/bqqO8, 
Ja Jums ir interese par dalību ART RIGA FAIR. Bet ir citāda juridiskā  situācija. Zvaniet, sūtiet email ar saviem piedāvājumiem un vajadzībām. Atrisināsim organizatorisko pusi. Lai triumfē māksla! 

Kamēr politiķi vēl gaida, kā izmainās pasaule, mēs gaidam intelektuāļus ART RIGA ietvaros konfereņču un kino cikla ART TRAFFIC & PEOPLE TRAFFIC sagatavošanā.Dags Vidulejs +37129595885 info@ArtRiga.com http://ArtRiga.comDāmas un kungi!
Aicinām piedalīties svinīgā starptautiskās ikgadējās mākslas meses Art Riga izstādes atklāšanā 
Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejā 27. novembrī plkst. 17:00.
Producentu grupa HAPPY ART MUSEUM paziņo, ka 2017. gada 7.–12. novembrim Rīgā ceturto reizi notiks ikgadējā starptautiskā modernās un laikmetīgās mākslas mese “Art Riga”. 2014.gadā Eiropas galvaspilsētas zīmē uzsāktā “ART RIGA” tradīcija ir pavērusi ilgtermiņa attīstības iespējas. 

Starptautiskā mākslas mese Art Riga iecerēta kā ikgadējs projekts, kurā tiekas mākslas nozares profesionāļi no visas pasaules – mākslas galerijas, institūcijas, izdevniecības, eksperti, specializēto kultūras mediju pārstāvji, kolekcionāri –, kā arī ikviens mākslas interesents.
Mesē aicinātas piedalīties Latvijas profesionālās mākslas galerijas. Konkursa kārtībā piedalās arī ieinteresētās ārzemju mākslas galerijas un institūcijas. Šogad pasākumā dalību apstiprinājušas mākslas galerijas no Vācijas, Šveices, Itālijas, Krievijas, Indonēzijas, Gruzijas, Igaunijas, Meksikas, Latvijas... 


Sarunas

  Pasākums notiks vēl 4 reizes

  Pasākumu apmeklēja

  Pasākumā piedalās

  Latvijas dzelzceļa vēstures muzejs
  OUTSIDER GALLERY (ISRAEL)
  KONFERENCE "EROTIKA" FILOZOFS ROMANOVS
  KONFERENCE ART&WAR
  Juris Dimiters Izstāde (HAPPY ART)
  Artūrs Bērziņš EXPO (Latvija)
  Ewerything is Art (MOSCOW)
  FRIDA FINE ART(BERLIN)
  Simon Hewitt (OXFORD) Konference INVESTMENT in ART
  Pinakotēka
  https://www.draugiem.lv/artriga/
  https://www.draugiem.lv/laimigas-makslas-muzejs/

  Atbalstītāji

  Galleria Riga