Pasākumi

Izstāde gadatirgus "Vidzemes Uzņēmēju dienas 2014"

Piektdien, 16. maijā 2014
10:00
Ieteikt

Pasākums ir beidzies!

Uzņēmējdarbībai svarīga ir stabilitāte un ilgtermiņa ieguldījumi, kā rezultātā tiek īstenoti veiksmīgi darījumi. Šīs divas kvalitātes var attiecināt arī uz izstādi – gadatirgu „Vidzemes Uzņēmēju dienas 2014”, kas jau 17.gadu pēc kārtas  no 16. līdz 17. maijam norisināsies Valmieras kultūras centrā.

Katru gadu izstādei – gadatirgum tiek noteikta īpaša tematika un 2014.gadā tā būs Vidzemes novadi – Latvijā un pasaulē”. Aicinām ikvienu uzņēmēju, pašvaldību, amatnieku, mājražotāju vai pakalpojumu sniedzēju caur šo izstādes tematiku pēc iespējas daudzveidīgāk parādīt savu piedāvājumu.  Kā ierasts, izstādi apmeklēs arī tirdzniecības pārstāvji no Krievijas, Baltkrievijas, Igaunijas un Lietuvas, bet izstādei paralēli plānotas diskusijas par eksporta iespējām.

Reģistrācija izstādei – gadatirgum „Vidzemes Uzņēmēju dienas 2014”  un izstādes stenda vietas rezervēšana notiks līdz 30.aprīlim. Lai reģistrētu dalību izstādē - gadatirgū, interesentiem ir jānosūta Līgums – pieteikums uz e-pasta adresi valmiera@chamber.lv. Papildus informācija var gūt interneta vietnē http://www.vidzemesizstade.lv.

Izstādi organizē Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Vidzemes reģionālā nodaļa sadarbībā ar Valmieras pilsētas  pašvaldību. Izstādes norisi atbalsta Latvijas Attīstības finanšu institūcija Altum.

Aicinām ikvienu uzņēmēju, pašvaldību, iestādi vai amatnieku piedalīties izstādē un iepazīstināt tās apmeklētājus ar savu produktu un pakalpojumu klāstu. Uz tikšanos „Vidzemes Uzņēmēju dienās 2014”!

Sarunas

  Pasākumu apmeklēja

  Citi pasākumi šajā vietā

  MAČO 16. februārī VALMIERĀ! Laimē ielūgumu!
  Piektdien, 16. februārī 2018

  Atbalstītāji

  Valmieras pilsēta ALTUM