Epadomi

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
1K


Par šo profilu

Labo domu un lietu portāls tavai iedvesmai, veiksmei un dzīvespriekam. Visiem tiem, kas rūpējas par sevi, saviem mīļajiem, savu māju, veselību, karjeru, atpūtu, izklaidi. Ja meklē ne tikai interesantas, bet arī noderīgas lietas, šī ir īstā vieta.

Sekotāji35 821

 

Kontakti

Darba laiks

P. – C. 10:00 — 18:00
Pk. 10:00 — 17:00

Par mums

Epadomi.lv komanda ir dzīvespriecīgi, optimistiski noskaņoti un pozitīvi domājoši cilvēki, kas ikvienā lietā meklē labo, skaisto un vērtīgo. Arī interesanto un noslēpumaino. Nekad neturam sveci zem pūra, labprāt savā guvumā daloties ar citiem. Jo labs padoms taču ir zelta vērts!

Tāpēc viss, kas katram no mums dzīvē ir svarīgs, noteikti nonāks arī jūsu vērtīgo zināšanu pūra lādē. Mēs parūpēsimies par to, lai jūs iegūtu bezmaksas speciālistu padomus, apgūtu jaunas prasmes, uzzinātu saimniekošanā noderīgas lietas, iemācītos daudz ko vērtīgu un dzīvē noderīgu. Kopā arī dosimies virtuālajos ceļojumos un izzināsim nezināmo. Kopā gatavosim gardas receptes un ieskatīsimies pasaulē notiekošajā. Ir taču tik daudz interesanta, par ko vērts zināt! Ne viss, protams, ir pozitīvisma uzlādēts, taču, ja zināsim negatīvo, tad sapratīsim arī to, kā no tā izvairīties.


Izzināsim, baudīsim, skumsim un priecāsimies kopā!