VĒDERDEJAS / BELLYDANCE - Elmiras studija

Oficiālā lapa
Ieteikt
 6

Jautājumi un atbildes

It kā gribas pamēģināt dejot, bet baidos uzreiz ņemt pilnu abonementu, vai var kaut kā drusciņ pamēģināt un saprast, vai tiešām gribu?
Ja vēlaties, varat maksāt par vienu atsevišķu nodarbību. Un noteikti nāciet pie mums: ja iepriekš pieteiksieties uz e-pastu elmirashow@gmail.com vai piezvanīsiet uz 28320338 (Elmira) - pirmā nodarbība mūsu studijā ir BEZ MAKSAS!
Vai ir kāda mājas lapa, kur var sīkāk visu apskatīt un uzzināt par nodarbību laikiem? paldiesPastāstat sīkāk par abonamentiem! ;)
Tā vienkārši ir iepriekšēja maksa par vairākām nodarbībām, kurai klāt dod atlaidi - un tad katra atsevišķā nodarbība vairs nesanāk 3 Ls, bet gan lētāk. Lai precizētu atkarībā no grupas, aizrakstiet uz elmirashow@gmail.com
Vai Elmira ir vienīgā trenere grupā? Kā viņa iztur tādu slodzi?
Elmirai ir vesela skola, kuras katrā līmenī ir vairāki treneri - ja Jums jau ir pieredze, piezvaniet Elmirai uz 28320338, un Jūs kopā izdomāsiet, kuras treneres kura grupa ir Jums piemērotākā.
Cik maksā vēderdeju nodarbības? ;) Viņas tiek pasniegtas latviešu valodā? Vai ir vecuma ierobežojumi? (man ir 17gadi) Kāda grupa man būtu piemērotākā? :) Kurās dienās un laikos tas notiek? :) Un kur notiek nodarbības? :)
Ir iespējama gan latviešu, gan krievu valoda, vecuma ierobežojumu nav (ir pat grupa 6-10 gadus vecām dalībniecēm). Pirmā nodarbība ir par velti, pēc tam 3 Ls par vienu - bet ar abonentiem lētāk. Nodarbības notiek atkarībā no grupas, pārsvarā Aspazijas bulvārī, bet ir grupa arī Grīvas ielā. Par piemērotāko grupu Jums jākonsultējas ar pasniedzējām: 28320338 vai elmirashow@gmail.com.