draugiem.lv

Oficiālā lapaPar šo profilu
Draudzīgs portāls draudzīgiem cilvēkiem.
| Sekotāji | 922 532 |
|---|
Kontakti
Ziedleju 1
Šobrīd šeit atrodas:
Citi ieraksti
- Ar klasi uz teātri! (3)
9. okt 2012 13:00 - Mīlestības vārdā... (331)
19. sep 2012 11:47 - Draugiem.lv Oranžērija (8)
17. sep 2012 16:11 - Uz skolu... (257)
3. sep 2012 14:40 - Atbildi pareizi uz jautājumu un dodies uz Lady Gaga koncertu Rīgā! (13)
21. aug 2012 10:00 - Sagaidām olimpiešus (25)
12. aug 2012 15:58 - Par mūsējiem! (13)
27. jūl 2012 16:24 - Par mūsējiem!
27. jūl 2012 16:24 - Noskaidroti D-kreklu dizaina skiču konkursa uzvarētāji (27)
26. jūl 2012 12:17 - Stinga laimīgā diena (6)
25. jūl 2012 14:42
Šodien - pirmais mēģinājums. Īpaši neuztraucāmies, un tomēr kaut kas kņudēja… Vai viss būs kārtība ar skaņu? Attēlu?
Atbraucam laikus, lai bez liekas steigas sagatavotos mēģinājumam. Jau ar pirmajiem vārdiem jūtam, ka mums darīšana ar augsta līmeņa profesionāļiem. Mūs saprota no pusvārda.
Vairākas reizes nodziedam savu dziesmu, pārbaudot skaņu. Pēc tam vēl dažas reizes strādājam īpaši kamerai: tas taču TV konkurss, kurā attēls ar skaņu ir līdzvērtīgi partneri.
Pēc mēģinājuma dodamies pie TV komandas un noskatāmies uzņemto materiālu. Daudz kas – ļoti labi, tomēr atsevišķas piebildes ir: iesakām nomainīt dažus kadrus un mazliet – arī gaismu dziesmas sākumā. Televīzijas ļaudis – pretimnākoši un saprotoši: sola ņemt mūsu piezīmes vērā, un tā tas droši vien būs. Rīt pēc otrā mēģinājuma apskatīsimies, kas iznācis.
Pēc tam ejam uz preses konferenci. Žurnālistus nolemjam pārsteigt ar imidža maiņu. Mēģinājumā esam bijuši gaišos kreklos, bet uz preses konferenci ierodamies... klasiski melnos uzvalkos. Tā sakot, spiežam uz eleganci!
Preses konferenču zāli rotā Latvijas karogs un plakāti ar uzrakstu COSMOS. Jau pirmie jautājumi ir par dziedāšanu a capella. Jā, ar to mēs esam pamanīti. Droši vien katrā zemē dziedātājiem lūdz uzdziedāt kaut ko no vietējā repertuāra. Arī mums lūdz nodziedāt kādu grieķu dziesmu. Aplausi - milzīgi, un preses konferences vadītāja piesakās reiz uzdziedāt kopā ar mums. Mūs tiešām lūdz dziedāt ļoti daudz: tostarp - imitēt bungas, balalaiku, kādu no Eirovīzijas dziesmām... Mūsu repertuārā gan nav Eirovīzijas dziesmu, tomēr mēs imitējam Eirovīzijas dziesmu konkursa himnu. Tas aiziet uz “urrā”! Tad žurnālisti vēlas noklausīties mūsu izpildījumā kaut ko klasisku, un mēs raujam vaļā Bēthovena 9. simfoniju. Par to, ka mūsu Reinim izdodas lieliski atdarināt Maiklu Džeksonu, zina arī šeit. Tas izrādās mūsu “kroņa numurs”. Nodziedam, bet Reinis... uzkāpj uz galda (lai visi var redzēt) un nodejo savu slaveno Maikla Džeksona deju. Vairāk dziedam, nekā runājam, bet to, ko sakām, žurnālisti uzņem sirsnīgi un ar aplausiem.
Pēc tam pacilātā noskaņojumā ejam uz grimētavu, kur apspriežam, kā izskatīsimies ģenerālmēģinājumos ar skatītājiem un finālā.
Var teikt, ka pirmā darba diena galā. Vakarā 21:00 mūs gaida konkursa oficiālā atklāšana, kurā uzrunu teiks Atēnu mērs. Katrs konkurss ir arī svētki, un vakarā konkursanti un delegāti mēģinās atslēgties no rūpēm un iebaudīt kādu malku grieķu vīna.
Par to gaidiet jaunumus rīt!
Jūsu Cosmos
