Biogrāfija

Grupas attīstība sākās 2008. gada septembrī. Kā jau tas parasti notiek, kādam ienāk galvā “ašā ideja” un visi tiek parauti līdzi kā domino kauliņi.

Kārlis piedāvāja klasesbiedram Atim. Atis piedāvāja brālim Jānim un kaimiņam Brūsam. Jānis savukārt savam klasesbiedram Mārtiņam (Vanagam), un tāds tad arī bija iesākuma pamatsastāvs. Visi sāka spēlēt savus instrumentus no pilnīgas nulles.

Šajā laikā to gan par tādu īstu grupu nevarēja nosaukt. Katrs savā mājā kādā stūrītī klusāk vai skaļāk trenēja rokas, pirkstus vai kājas uz kāda no izraudzītajiem instrumentiem.
Pirmais oficiālais mēģinājums notika 2009. gada 31.maijā.

Kādus gadus divus sastāvu vēl aizvien tā arī nevarēja nodēvēt par grupu, jo tika spēlētas tikai kaverversijas un trenēts kopējais skanējums- tā teikt, kaut kas, kur „nosist laiku” pa brīvdienām, taču mērķtiecīgi tika iets uz kaut ko pamatīgāku, smagāku un lielāku.

Šajā laikā notika arī instrumentu maiņa. 2010. gada pavasarī Kārlis atstāja solista amatu, un, pēc ilgiem meklējumiem ārpasaulē, izrādījās, ka Mārtiņš pats diezgan pieklājīgi māk dziedāt.

Taču tas traucēja basģitāras spēlei, tāpēc kādu vakaru pasēdēšanas laikā Rock 'n' Riga, šis amats tika piedāvāts Jāņa ‘jaunās klases’ biedram Mārtiņam (Skujam). Protams, jautrā prātā būdams, šis arī ilgi nedomādams piekrita.
Kā vēlāk izrādījās- ļoti dabīgs pielikums pašai grupai.

Tā radās grupas pašreizējais sastāvs.
Pēdējais pielikums ir menedžera lomu maiņa, ko uzņēmās smaidīgā Laura, kura ļoti jauki ir iejutusies 5 puišu kolektīvā.

Par grupas oficiālo rašanās datumu paši dalībnieki uzskata 2011. gada pavasara beigas, vasaras sākumu, kad tika sākts rakstīt pašiem savas dziesmas.

Pirmais koncerts notika uz „Summer Stage” 2011. gada septembrī.
Kopš tā laika grupa ir spēlējusi gan Rīgā (Depo, Corsairs, Ziggy, Nabaklab, Melnā Piektdiena, A Nice Place, 1. Rokkafeijnīca), gan Liepājā (Fontaine Palace), gan Jelgavā (Melno Cepurīšu Balerija) un arī Daugavpilī (Artilērijas Pagrabi).

2012. gadā grupa izlaida savu pirmo EP "Saules kalpi", kad ieguva Latvijas Metal Mūzikas balvas "Gada debiju".

2014. gada 30. augustā ar koncertu "Fontaine Palace" Deodium oficāli pieteica savu pirmo pilna garuma albumu "Grēks. Važas. Brīve" un pavadīja vairākus mēnešus tūrē pa Latviju.


Grupas twitter konts: www.twitter.com/deodiumband
Grupas youtube konts: www.youtube.com/user/deodiumband
Grupas facebook konts: www.facebook.com/DeodiumBand
Grupas band camp veikals: www.deodium.bandcamp.com

Grupas epasts: Deodiumband@gmail.com

Dalībnieki

vokāls (2009-2010), menedžeris (2010-2012)

Menedžeris un Plaša spektra speciālists (2012 - ..)

Bungas (2009 - ...)

Ritma ģitāra (2009 - ...)

Solo/Ritma ģitāra (2009 - ...)

Basģitāra (2009 - 2010), vokāls (2010 - ...)

TOP dziesma

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam