DEAC

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
1


Par šo profilu

DEAC ir viens no uzticamākajiem IT ārpakalpojumu sniedzējiem Latvijā, kā arī lielākais datu centru operators Baltijā ar vairāk kā 10 gadu pieredzi. Mūsu sniegto pakalpojumu kvalitāti garantē jaunākie augsto informācijas tehnoloģiju risinājumi un kvalificēta profesionāļu komanda.

Sekotāji81

 

Kontakti

 

DEAC - Baltijā lielākais datu centru operators

Eiropas datu centru operators DEAC (SIA “Digitālās Ekonomikas Attīstības Centrs”) dibināts 1999. gadā un ir lielākais datu centru operators Baltijas valstīs. DEAC ir IT ārpakalpojumu pamatlicējs Latvijā. DEAC pamatdarbība vērsta uz datu centru un IT ārpakalpojumu sniegšanu Eirāzijas un Amerikas mērogā ar mērķi izveidot pasūtītājam pamata, rezerves vai papildu datu centru, nodrošinot biznesa aizsardzību un galvenais – izdevumu samazināšanu līdz pat 40% nākamo 3-5 gadu laikā. Šodien DEAC pakalpojumus izmanto 2500 klientu no 40 pasaules valstīm. Uzņēmuma tuvāko gadu plānos ietilpst jaunu datu centru būvniecība Latvijā, Vācijā un Holandē, kā arī pārstāvniecību atklāšana Kijevā, Frankfurtē un Londonā, tādejādi paplašinot DEAC ietekmi visā pasaulē. DEAC ir izstrādājis un uztur Latvijā populārāko skolvadības sistēmu e-klase (http://www.e-klase.lv), kuru šobrīd izmanto vairāk nekā 85% Latvijas skolu.

Šajā lapā varēsi vairāk uzzināt par DEAC aktualitātēm un izdevīgajiem piedāvājumiem, kā arī gūt informāciju par datu centru jaunumiem pasaulē.

 

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

Dubultojusies vietējo datu centru ģenerētā datu plūsma

Eiropas datu centru operators DEAC fiksē divkāršu datu plūsmas pieaugumu, ko ģenerējusi uzņēmējdarbības migrācija uz mākoņu pakalpojumiem. Apstrādājamais datu apjoms Latvijai ļauj efektīvi konkurēt ar pasaules IT (informācijas tehnoloģijas) lielvalstīm un aktīvi piesaistīt ārvalstu investorus.... Lasīt tālāk

 

Runā