DEAC

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
1


Par šo profilu

DEAC ir viens no uzticamākajiem IT ārpakalpojumu sniedzējiem Latvijā, kā arī lielākais datu centru operators Baltijā ar vairāk kā 10 gadu pieredzi. Mūsu sniegto pakalpojumu kvalitāti garantē jaunākie augsto informācijas tehnoloģiju risinājumi un kvalificēta profesionāļu komanda.

Sekotāji78

 

Kontakti

Maskavas iela 459, Rīga, LV-1063, Latvija

67072100

http://www.deac.lv/

office@deac.eu

ID:13004110

 

DEAC - Baltijā lielākais datu centru operators

Eiropas datu centru operators DEAC (SIA “Digitālās Ekonomikas Attīstības Centrs”) dibināts 1999. gadā un ir lielākais datu centru operators Baltijas valstīs. DEAC ir IT ārpakalpojumu pamatlicējs Latvijā. DEAC pamatdarbība vērsta uz datu centru un IT ārpakalpojumu sniegšanu Eirāzijas un Amerikas mērogā ar mērķi izveidot pasūtītājam pamata, rezerves vai papildu datu centru, nodrošinot biznesa aizsardzību un galvenais – izdevumu samazināšanu līdz pat 40% nākamo 3-5 gadu laikā. Šodien DEAC pakalpojumus izmanto 2500 klientu no 40 pasaules valstīm. Uzņēmuma tuvāko gadu plānos ietilpst jaunu datu centru būvniecība Latvijā, Vācijā un Holandē, kā arī pārstāvniecību atklāšana Kijevā, Frankfurtē un Londonā, tādejādi paplašinot DEAC ietekmi visā pasaulē. DEAC ir izstrādājis un uztur Latvijā populārāko skolvadības sistēmu e-klase (http://www.e-klase.lv), kuru šobrīd izmanto vairāk nekā 85% Latvijas skolu.

Šajā lapā varēsi vairāk uzzināt par DEAC aktualitātēm un izdevīgajiem piedāvājumiem, kā arī gūt informāciju par datu centru jaunumiem pasaulē.

 

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

Datu centru operatoram DEAC pērn rekordliels apgrozījums

  • 27. jan 14:34

Eiropas datu centru operators DEAC piedzīvojis tā pastāvēšanas vēsturē lielāko apgrozījuma pieaugumu, 2013. gadā pārsniedzot 8 milj. eiro robežu, kas ir par 64% vairāk salīdzinot ar 2012. gadu, kad uzņēmums strādāja ar 5 milj. eiro apgrozījumu. Kopumā pēdējo četru gadu laikā DEAC ir trīskāršojis... Lasīt tālāk

 

Runā