CSDD

Oficiālā lapaPar šo profilu
Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD)
Informācijas tālrunis: 67025777
E-pasts: office@csdd.gov.lv
Uzticības tālrunis: 67025757
| Sekotāji | 28 021 |
|---|
Citi ieraksti
- Piektdien īslaicīgi nestrādās CSDD Saldus nodaļa
17. okt 2012 15:17 - Zināms „Gada jaunais autovadītājs 2012”!
16. okt 2012 13:30 - Transportlīdzekļu apstrādes uzņēmumu saraksts
12. okt 2012 14:28 - Alūksne strādā
5. okt 2012 12:32 - Šobrīd nestrādā CSDD Alūksnes nodaļa
5. okt 2012 12:19 - Modernizēs CSDD Tukuma nodaļas tehniskās apskates līnijas
5. okt 2012 11:24 - Jauns CSDD e-pakalpojums: iespēja reģistrēt īpašnieka liegumu
3. okt 2012 14:10 - Piektdien, 5.oktobrī, īslaicīgi nestrādās CSDD Saldus nodaļa
2. okt 2012 14:13 - Šodien un brīvdienās risku iemigt pie auto stūres CSDD noteiks pie tirdzniecības centra „Spice Home” (1)
28. sep 2012 14:18 - Rīgas Motormuzejā atklāta foto izstāde „Ekspedīcija. Pasaules apceļotāji!”
27. sep 2012 11:55

Jau devīto gadu Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) sadarbībā ar „Mārketinga Projektu aģentūra Fortius” rīko „Bērnu ralliju KURZEME”, lai ieinteresētu bērnus, jauniešus un viņu vecākus par drošu dalību ceļu satiksmē.
Piecu sacensību „Bērnu rallijs KURZEME 2012” maratons sāksies sestdien, 4.augustā, Talsu pilsētas skeitparkā, pulksten 12:00. Uzvarētāju paziņošana un apbalvošana notiks uzreiz pēc sacensībām. Pieteikšanās sacensībām notiek sacensību norises vietā no pulksten 11:30. Savukārt svētdien, 5.augustā, pulksten 12:00, sacensības notiks Kuldīgas pilsētas laukumā.
Izvērtējot, ka iepriekšējos gados bērniem līdzi nāca arī vecāki, vecvecāki, vecākie brāļi un māsas, tad šogad pasākumu esam gatavojuši ģimenei, kur, veidojot komandu, piedalīties varēs visa ģimene, bet joprojām atstājot iespēju dalībniekiem startēt arī individuāli.
Atšķirīgas grūtības pakāpes uzdevumi tiks veidoti individuālajiem dalībniekiem, kas kā līdz šim varēs startēt trīs vecuma grupās (līdz 7 gadiem (A), 8 – 10 gadi (B) un 11 – 14 gadi (C)), izbraucot velosipēda veiklības trasi un atbildot uz jautājumiem par ceļu satiksmi, drošību un pirmās palīdzības sniegšanu.
Šī gada jaunums – ģimenes varēs veidot pilno grupu(2 pieaugušie un 2 bērni vecumā līdz 14 gadi) vai jaukto grupu (1 pieaugušais un 1 bērns vecumā līdz 14 gadiem), veicot šķēršļu joslu ar velokartu, izbraucot velosipēda veiklības trasi un atbildot uz jautājumiem par ceļu satiksmi un drošību, pirmās palīdzības sniegšanu, autoralliju.
Ir noteikts maksimālais dalībnieku skaits katrai grupai – desmit pilnās grupas, desmit jauktās grupas un 40 individuālie dalībnieki. Ja kādā no grupām nav pieteicies maksimālais dalībnieku skaits, tad citās grupās var pieteikties papildus dalībnieki, bet katru sacensību kopējais maksimālais visu dalībnieku skaits ir 100. Dalība sacensībās ir bez maksas.
Inventāru nodrošina pasākuma organizators, bet, ja savs velosipēds ir mīļāks, tad droši var startēt ar to, ja vien tas ir atbilstoši aprīkots. Arī savu ķiveri var droši likt galvā.
Atšķirībā no autorallija, kad ātrumposms jāveic pēc iespējas ātrāk, „Bērnu rallijā” svarīgākais ir precizitāte. Jo vairāk šķēršļu tiks pareizi apbraukti, jo vairāk punktu katrs sacensību dalībnieks saņems. Kā zināms, liela daļa ceļu satiksmes negadījumu notiek tieši pārāk liela ātruma dēļ, tāpēc sacensību mērķis ir topošajiem autovadītājiem izprast drošas un kulturālas braukšanas priekšnosacījumus. Uzvarētājs būs tas, kuram visvairāk punkti.
„Bērnu rallija Kurzeme 2012” organizē CSDD sadarbībā ar „Mārketinga Projektu aģentūru Fortius”. Sacensības apdrošina apdrošināšanas akciju sabiedrība „Gjensidige”. Pasākumu atbalsta Ventspils pilsētas dome un „Rallijs Kurzeme 2012”. Par pasākumu informē http://www.1188.lv, „Kurzemes Vārds”, „Kurzemes Radio”, „Rietumu radio”, „Talsu Vēstis”, „Saldus Zeme” un „Kurzemnieks”.
Balvas saņems visi dalībnieki, bet labākie saņems ātruma festivāla „Rallijs Kurzeme 2012” ieejas kartes un citas vērtīgas dāvanas.
Sīkāka informācija un Nolikums: http://www.1188.lv/izklaide/3734139/bern….
4.augusts, pulksten 12:00 – Talsi, pilsētas skeitparks;
5.august, pulksten 12:00 – Kuldīga, pilsētas laukums;
11.augusts, pulksten 12:00 – Liepāja, pie t/c „Rietumu centrs” (Jaunā ostmala 3/5);
12.augusts, pulksten 12:00 – Ventspils, Piedzīvojumu parks;
18.augusts, pulksten 12:00 – Saldus, Kalnsētas parka estrāde.
Uz tikšanos sacensībās!
