Bizness sākas ar ideju

 

Ieteikt
 1

Jaunumi

Lasīt senākus ierakstus

Jautājumi&Atbildes

Nav atbildētu jautājumu.

Komentāri

  Par šo profilu

  "Bizness sākas ar ideju" ir seminārs, ko organizē "Ventspils Augsto tehnoloģiju parks"(VATP) sadarbībā ar Kurzemes Biznesa inkubatoru(KBI) un AS "Swedbank".

  Gandrīz ikvienam, arī Tev, noteikti kādreiz prātā ienākusi kāda interesanta doma vai ideja, kas pašam šķiet saistoša un arī noderīga citiem, bet ar to vien nepietiek. Nelaime tā, ka bieži vien biznesa ideja arī paliek tikai ideja. Mums vai nu šķiet, ka to realizēt būs pārāk grūti un dārgi, vai īsti nezinām, ar ko sākt.

  Tieši tāpēc semināra mērķis ir rosināt jaunos un topošos uzņēmējus nebaidīties realizēt savas idejas un uzsākt uzņēmējdarbību, kā arī gūt pārliecību, ka sava biznesa uzsākšana ir pavisam reāla un iespējama.

  "Bizness sākas ar ideju" ir lieliska iespēja Tev dzirdēt ar uzņēmējdarbību cieši saistīto iestāžu pārstāvju pieredzi par jautājumiem, kas svarīgi jaunajiem un topošajiem uzņēmējiem. Seminārā dzirdēsi runātājus no Ventspils Biznesa inkubatora, Swedbank, Valsts ieņēmumu dienesta (VID), Uzņēmumu reģistra(UR) un Ventspils Augsto tehnoloģiju parka (VATP). Ar savu pieredzi dalīsies arī jaunie uzņēmēji.

  Seminārs norisinājies tādās Latvijas pilsētās kā Saldū, Kuldīgā un Talsos! 2011.gada februārī tas notika arī Ventspilī un Liepājā!