Banku augstskola

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
2


Par šo profilu

Šī ir Banku augstskolas oficiālā Draugiem.lv lapa

Sekotāji541

 

Kontakti

  • K.Valdemāra 161, LV - 1013, Rīga, Latvija Tālrunis: +371 67360133 Fakss: +371 67320620 E-pasts: info@ba.lv http://www.ba.lv http://www.twitter.com/bankuaugstskola http://www.draugiem.lv/bankuaugstskola http://www.facebook.com/bankuaugstskola

Jaunumi

1.septembris Banku augstskolā

  • pirms 18 min

Mazliet bikli, bet mirdzošām acīm un apņēmības pilni – tādi šodien uz 1.septembra svinīgo pasākumu pulcējās Banku augstskolas jaunie studenti. 

Augstskolas rektors Andris Sarnovičs un studiju prorektore Līga Peiseniece vēlēja visiem radošus, veiksmīgus studiju gadus, vienmēr atceroties tās trīs... Lasīt tālāk

Priecāsimies kopā ar Tevi sagaidīt jauno studiju gadu! Ja savu nākotni saisti ar finanšu un biznesa pasauli, Banku augstskola būs Tava īstā izvēle! 

Neaizmirsti - pieteikties studijām vari paspēt vēl līdz ceturtdienai, 28.augustam! http://www.ba.lv/node/4449

Apdrošināšana ir finanšu pakalpojums un tas iet roku rokā ar finanšu analītiku, risku vadību, varbūtības teoriju, kā arī juridispudenci. Un protams, arī ekonomiku un vadības teroriju. 


Vidusskolēn, pieņem pareizo lēmumu! ... Lasīt tālāk

Banku augstskola piedāvā studēt sešās maģistra studiju programmās - dubultdiplomu programmā „Starptautiskās finanses un banku darbība”, „Finanses”, „Finanšu vadība”, „Uzņēmējdarbības vadīšana”, „Inovatīvā uzņēmējdarbība” un „Uzņēmumu vadīšana radošajās industrijās”.

Atrodiet arī jūs savu maģistra... Lasīt tālāk

Studējot Banku augstskolā, studiju maksas atlaides var saņemt pirmā līmeņa, bakalaura un arī maģistra studiju programmās studējošie. Atlaides  piemēro gan esošajiem studentiem, gan tiem, kuri studijas uzsāks šogad, kā arī citu augstskolu absolventiem, kas izvēlējušies studēt maģistrantūrā Banku... Lasīt tālāk

Iznācis Banku augstskolas e-izdevuma augusta numurs

  • 14. aug 09:56

Jau mazliet rudenīgās noskaņās ceļu pie lasītājiem sācis Banku augstskolas informatīvais e-izdevums. Augusta numurā mums ir iespēja tikties ar augstskolas rektoru Andri Sarnoviču, kurš jaunajā studiju gadā novēl visiem izturību, veiksmi un izdošanos. 

Lasiet vēl:
• No jauna atdzimusi un aktīvu... Lasīt tālāk

Studējot Banku augstskolā, studentiem ir iespēja iegūt labu starptautisku studiju pieredzi, gan pašiem dodoties ERASMUS studijās un praksē, gan studējot kopā ar ārvalstu studentiem Banku augstskolā. 

Par uzņemšanu, studiju programmām, starptautisko sadarbību un augstskolas jaunajiem izaicinājumiem... Lasīt tālāk

Banku augstskolā iegūtais dubultdiploms absolventiem nodrošina plašu starptautisku atpazīstamību

  • 11. aug 10:23

„Banku augstskolas piedāvātajā dubultdiplomu maģistra studiju programmā «Starptautiskās finanses un banku darbība» iesaku studēt cilvēkiem, kuri izvirzījuši augstus mērķus savā karjerā! Dubultdiploms ar Šveices Biznesa skolu viennozīmīgi nodrošina plašu starptautisku atpazīstamību darba tirgū un... Lasīt tālāk

2014./2015. AKADĒMISKĀ GADA UZSĀKŠANA

  • 8. aug 13:17

 2014./2015. AKADĒMISKĀ GADA UZSĀKŠANA PIRMĀ LĪMEŅA UN BAKALAURA STUDIJU PROGRAMMĀS


Banku augstskolas 2014./2015.ak.g. pirmā līmeņa, bakalaura un maģistra studiju programmu 1., 2. un 4.kursu svinīgie uzsākšanas pasākumi K.Valdemāra ielā 161.

DatumsStudiju programma, laiks un klausītava Tikšanās ar... Lasīt tālāk

Banku augstskola aicina uz Atvērto durvju dienām maģistra studiju programmās!

  • 5. aug 10:02

14. un 21.augustā Banku augstskola aicina visus interesentus uz Atvērto durvju dienām profesionālās augstākās izglītības maģistra studiju programmās.


Arī biznesa vidē nemitīgi notiek pārmaiņas, kas prasa pieņemt jaunus izaicinājumus, pilnveidoties un papildināt zināšanas. Tāpēc studijas maģistra... Lasīt tālāk