BALZAMIKO

Oficiālā lapa
Ieteikt
 2

PU ERH - VIENA NO PASAULES UNIKĀLĀKAJĀM TĒJĀM!🏯🎎
🔸PU ERH ir vienīgā tēja pasaulē, kuras vērtība pieaug ar gadiem. Tās garša kļūst mīkstāka un niansēm bagātāka. PU ERH ir unikāla ne tikai ar savu garšu un apstrādes veidu, bet arī neskaitāmajām ārstnieciskajām īpašībām.
PU ERH tēja tiek ievākto no tējas kokiem, nevis tējas krūmiem. Koki var sasniegt pat vairākus simtus gadu. Šī unikālā tēja ir fermentēta. Parasti PU ERH tēju presē, jo tādejādi dabīgais fermentācijas process var turpināties arī būdams ārpus rūpnīcas sienām.
🇨🇳️PU ERH ir viens no Ķīnas dārgumiem, kas Rietumu pasaulē ieguva atpazīstamību tikai nesenā pagātnē, taču Ķīnā pazīstama kopš 3.gs.p.m.ē. PU ERH savu nosaukumu ieguva par godu pilsētai Ķīnas Juņnaņas provincē, kas ir arī šīs tējas izcelsmes vieta.
🔸Galvenās garšas iezīmes:
PU ERH tējai ir raksturīga piesātināta garšas un bagāta aromātu buķete - plūmes, valriekstu lazdu riekstu notis, kas mijās ar “zemes” garšu.
☯️Ir 2 PU ERH tējas veidi, kas atšķiras ar krāsu, aromātu un garšu:
Šen Pu Erh – gaišais PU ERH. Zaļā, nefermentētā tēja. Tējas uzlējumam raksturīga gaiša krāsa, jūtamas izteiktas augļu notis, viegli skābena un salda garša, nedaudz saldens, piesātināts aromāts. Nefermentētās tējas lapiņās lēni notiek dabisks fermentācijas process.
Šu Pu Erh – tumšais PU ERH. Melnā, fermentētā tēja. Tējas uzlējumam ir piesātinata, tumša krāsa, raksturīgs “zemes” aromāts, jaušamas “dūmu” notis, bet garša ir maigāka kā Šen PU ERHAM. Laika gaitā šī tēja mainās mazāk, kā Šen Pu Erh.
🚑❗PU ERH tējas ārstnieciskās īpašības:
- Saglabā zemu holesterīna līmeni asinīs;
- Pazemina cukura līmeni asinīs;
- Uzlabo asinsriti;
- Uzlabo ādas stāvokli;
- Antioksidantu avots, kas samazina un pārtrauc vēža šūnu veidošanos un attīstību organismā;
- Palīdz pie gremošanas traucējumiem;
- Uzlabo zarnu trakta darbību;
- Stiprina imūnsistēmu;
- Labi šķeļ taukus un palīdz atbrīvoties no liekā svara;
- Izvada toksīnus no organisma;
- Enerģijas avots. Lielisks līdzeklis pret nogurumu, do

iepriekšējā9. no 68nākamā

Bildes runā

Ievietoja: BALZAMIKO 28. jūn 2017 10:40

4 cilvēkiem patīk

Citas šīs lapas galerijas