Viesu nams " Valteri"

Ieteikt
 1

Viesu nams


Viesu nams piemērots gan mierīgai atpūtai nelielu draugu kompānijā, gan atraktīviem pasākumiem, gan nopietniem semināriem (līdz pat 70 personām). Saldam miegam piedāvājam labiekārtotus numuriņus, kā arī papildu vietas uz matračiem (kopumā 35 guļvietas).


Šeit varēsiet priecāties par kamīnā degošo uguns liesmu, dziedāt karaoki, spēlēt biljardu vai skatīties TV un video. Intīmākai gaisotnei varēsiet izmantot atpūtas telpu viesu namā, kā arī lapenīti vai šūpoles Daugavas krastā. Bērnu priekam esam izveidojuši spēļu laukumu.


Mūsu virtuvē jums ir iespēja pagatavot mielastu gan sev, gan saviem viesiem. Iepriekš vienojoties, klājam arī svētku galdus.


Valteri
ir nams ar dvēseli. Katra lieta šeit ir koktēlnieka izsapņota un izlolota, veidojot guļbaļķu namam īpašu auru. Brauciet ciemos un pārliecinieties paši! Gaidīsim!


Pirts


Ja vēlaties noorganizēt svinības mazākā draugu lokā (15 – 30 cilvēkiem) vai arī palutināt sevi ar veselības kūri, piedāvājam slapjo pirti ar veldzēšanos baseinā vai laisku sēdēšanu āra apsildāmajā kublā. Uz pirts lāvas ērti sasēdēs vienlaikus pat 20 cilvēku, savukārt kublā – 5 cilvēki.


Aktīvā atpūta


Aktīvās atpūtas cienītājiem esam ierīkojuši 2 volejbola laukumus, futbola laukumu un strītbola laukumu. Piedāvājam nomāt inventāru ūdens priekiem, kā arī atpūsties pie dabas labiekārtotās piknika vietās.


Organizējam arī sporta spēles, ņemot vērā jūsu vēlmes un izstrādājot īpašu, individuālu spēļu norises gaitu dažādas sportiskās sagatavotības dalībniekiem.