Astes un Ūsas

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
 294

 

06. maijā pie mums Astēs un Ūsās nonāca pavisam nobadināta suņu meitene no Stradu pagasta, Gulbenes novadā. Šīs sunītes stāstu vislabāk mācēs izstāstīt Gulbenes dzīvnieku aizsardzības biedrības "Ķepaiņu draugu klubs" vadītāja Ira Žeigure.

"Nekad savā dzīvē nebiju redzējusi tik nobadinātu suni, kas turēts metru garā ķēdē, kuram kaklasiksnu satur drāts, kas izgrauzusi caurumu viņa miesā. Dzīvnieks bija piesiets pie sabrukuša šķūņa. Viņam nebija būdas. Dzīvoja uz plikas zemes zem veca galda. Kaimiņi stāstīja, ka tā suns turēts vismaz gadu," laikrakstam "Dzirkstele" stāsta Gulbenes dzīvnieku aizsardzības biedrības "Ķepaiņu draugu klubs" vadītāja Ira Žeigure.
Suņu meiteni, kuru sauc Dora, šādā bēdīgā stāvoklī viņa pavisam nejauši ieraudzīja svētdien, 5.maijā. "Dora dzīvoja kaimiņos maniem radiniekiem. Kā ieraudzīju viņu, raudāju. Sunītis bija ilgstoši turēts badā. Viņam apkārt nebija neviena izkārnījuma. Acīmredzot no bada pats apēdis tos. Viņam nebija arī bļodas ar ūdeni. Kad sāku barot, Dora apēda divus maizes kukuļus," saka I.Žeigure. Viņa tūlīt gājusi pie Doras saimniekiem un pateikusi visu, ko domā par šo situāciju. Sirds neļāva sunīti atstāt šādā bēdīgā stāvoklī. Tāpēc viņa uz savu roku veda dzīvnieku sev līdzi uz mājām. Dora, saredzēdama I.Žeigurē savu glābēju, labprāt un draudzīgi sekoja viņai uz automašīnu. Tagad, kad Dora tiek kārtīgi barota un dzirdīta, viņa joprojām ir vēl nespējīga, lielākoties guļ. "Par šo gadījumu noteikti ziņošu policijai un Stradu pagasta pārvaldei," informē I.Žeigure.

iepriekšējā6. no 300nākamā

Dora. Adoptēta

Ievietoja: Astes un Ūsas 7. mai 2013 21:48

135 cilvēkiem patīk

Vairāk

Citas šīs lapas galerijas