Biogrāfija

Saksofonists, komponists un aranžētājs Artis Gāga savā radošajā darbībā ir spēris soli arī ārpus klasiskās mūzikas rāmjiem, izmēģinot spēkus dažādos mūzikas stilos, īpašu vietu atvēlot improvizācijai.

izdotie albumi:
“Muzikālās impresijas: Zīmējumi debesīs” (2007) - Labākais instrumentālās, filmu vai teātra mūzikas albums un Labākā debija.

"Duende" / Artis Gāga, Sergejs Jēgers (2007) klasiskās mūzikas opusu aranžējumi kontrtenora un saksofona duetā - Labākais akadēmiskās mūzikas albums.
(Nominācijai Labākais mūzikas video klips tika izvirzīts arī videoklips skaņdarbam “Panis Angelicus” no albuma Duende)

“Tumša nakte, zaļa zāle” (2008) - Labākais instrumentālās, filmu vai teātra mūzikas albums.

2008. gada vasarā Baltā flīģeļa mūzikas svētku ietvaros Siguldā, Gūtmaņa alā notika Arta komponētā muzikālā izrāde “Mana Roze” – līdz šim nebijušā interpretācijā radīts vēstījums par 407 gadu senajiem dramatiskajiem notikumiem Gaujas senlejā, Gūtmaņalā, leģenda par Turaidas Rozes Maijas un dārznieka mīlestību.

2009.gada Lieldienās pirmatskaņojumu piedzīvoja oratorija “Consummatum Est!”, orģināldarbs kamerorķestrim, jauktajam korim un solistiem, kas stāsta par Ceturtdienas un Piektdienas notikumiem – par Kristus bailēm un šaubām, par ciešanām un mokpilno nāvi, kas cilvēkiem paver ceļu uz mūžīgu dzīvību un vienotību ar Dievu.

Dalībnieki

TOP dziesma

Tuvākie pasākumi

Atvērt jaunā logā

Mūzika

Uzaicini sekot mūziķa profilam