Burvju Dārzs

 

Ieteikt
 2.6K

Informācija

Izstrādātājs: SIA "Next Level"

Seko mūsu lapai

Next Level spēles "Burvju dārzs" jaunumu lapa

 

 

Šī aplikācija atrodas izstrādes režīmā, un pieejama tikai tās izstrādātājiem, ne vairāk kā 30 lietotājiem. Mēs neesam apstiprinājuši šo aplikāciju un neiesakām to lietot, ja vien neuzticaties tās autoram.

Par aplikāciju

Par spēli

Burvju dārzs ir aizraujoša stratēģiskā spēle, kurā iepazīsi pasaules brīnumainākos maģiskos radījumus. Spēles uzdevums ir pavisam vienkāršs - pārvietot un apvienot uz laukuma esošos elementus, lai iegūtu spēcīgākas maģiskās būtnes.


Spēles process

Spiežot bultiņas uz klaviatūras vai klikšķinot uz bultām laukuma sānos, visi elementi bīdīsies Tevis izvēlētajā virzienā.

txt_435958_middleApvienojot divus vienādus elementus, izveidosies jauns, spēcīgāks maģiskais radījums. Par katra spēcīgāka maģiskā radījuma iegūšanu Tu saņemsi 2x vairāk punktu. Pēc katras veiktās darbības uz laukuma parādīsies jauns elements.

txt_435954_middleSpēles mērķis ir iegūt pēc iespējas lielāku punktu skaitu. Spēle noslēdzas tad, kad ir aizpildījies viss laukums un vairs nav iespējams veikt darbības.

txt_435955_middlePapildus informācija

Lai spēles process būtu vēl interesantāks, Tu vari izmantot arī superspējas - Laikgriezi, Portālu, Pareģi un Aizbūrēju.

Spēlē ir pieejama arī Trofeju istaba - tur vari aplūkot maģiskos radījumus, kurus esi sastapis burvju dārzā.

txt_436648_middle


Salīdzināt savu rezultātu ar draugu sasniegumiem vari gan Dienas topā, gan Labākajā topā, kur ir redzams katra spēlētāja visu laiku labākais rezultāts.


Dodies izpētīt burvju pasauli!:)

Uzaicini draugu