Sapņu Guru

 

Ieteikt
 184

Informācija

Izstrādātājs: SIA "Astrologi.lv"
Lietotāji 24h: 2

Seko mūsu lapai

Ja tici, ka sapņi piepildās, pievienojies! Par visu jaunāko, kas skar sapņu tematiku! Latvijā pirmais sapņu tulkošanai veltītais portāls – www.SapnuGuru.lv Sapņu Guru aplikācija: http://www.draugiem.lv/sapnuguru Sapņu Guru domubiedri: http://www.draugiem.lv/group/18410198/ Twitter: @sapnugurulv

 

Par aplikāciju

txt_37276_middle
PAR SAPŅU GURU
Sapņu nozīme ir kutinājušas daudzu pasaules dižgaru galvas, kopš seniem laikiem bijis mītiskuma apvīts visām tautā. Sapņu priekša galvu noliekuši visa modernā zinātne – nav racionālu izskaidrojumu...

Sapņu guru pavērs sapņu simboliskās nozīmes priekškaru. 

Piedāvājam labi organizētu sapņu pasaules izzināšanu! 

Sapņu guru ir Tavs sabiedrotais - vieds, klusējošs un mistēriju pilns draugs! Tavu sapņu skaidrojumi paver zemapziņas priekškaru un palīdz labāk izprast Tevī mutuļojošās vēlmes un nodomus. Mūsuprāt, tur kaut kam ir jābūt! 

Katram individuāli, bet milzīgas pieredzes apkopots. Sakārto savu sapņu apcirkņus, atklāj sevi un padalies ar draugiem!

Sapņu guru sadaļā „Sapņu simboli” ir sapņu tulkojumu, skaidrojumu apkopojums. Šādas sapņu interpretācijas, neatradīsi nevienā Latvijas portālā. SapņuGuru projekta sākumā pavisam ir ievietoti 2064 simboli un 5338 skaidrojumi, no kuriem 4448 sapņu tulkojumi ir pieejami tikai Sapņu guru abonentiem. Simbolu skaits tiks papildināts, raugot kādi ir aplikācijas lietotāju visbiežāk sapņotie sapņi. 

Sapņu guru piedāvā populārākos skaidrojumus, ar ko lepojas arī citi portāli, bez maksas. Abonentiem tiek ļoti plašs skaidrojumu klāsts.

Sapņu guru piedāvā unikālu „Sapņu sietu”, kas uzrādīs vienā laika posmā nosapņotā ticamību pēc trim kritērijiem: datuma, nedēļas dienas un Mēness kalendāra.

txt_37263_middle
Sapņu guru paskaidros konkrētā krāsā tērptā sapņa nozīmi. 

Sapņu guru „Sapņu topā” noskaidrosi 30 pašus populārākos aplikācijas apmeklētāja sapņu skaidrojumus.

txt_37264_middle
Sapņu guru izskaidros tipiskos sapņus, kurus redzējis teju ikviens. Piemēram, sapratīsi, ko nozīmē, ja sapņo lido vai stāvi pilnīgi pliks....

Sapņu guru izmanīgais „Sapņu ķērājs” no sapņu skaidrojumu klāsta atlasīs populārākos skaidrojumus. Liekot padomāt, par ko gan cilvēki tikai nedomā.

Sapņu guru sadaļā "Sapņu dienagrāmatā" gūsi iespēju Tev ērti pierakstīt savus sapņus, sekot līdzi to nozīmei un padalīties ar citiem. Sapņi aizmirstas, ja tos nepieraksta, atzīst speciālisti.

txt_37268_middletxt_37269_middle

Sapņu guru sadaļā "Sapņi un sekotāji" parādīsim, kuriem interesē Tavi sapņi, ja atļuasi uzzināt, un ko sapņo citi. 


Par ideju un autoru

Aplikācijas idejas autors, sertificēts astrologs, numerologs Kristaps Baņķis /profils/: 

Atbilstoši savam planētu izvietojumam es bieži un daudz sapņoju. Dažkārt, pravietiski!
Un vienmēr mani nodarbinājis jautājums: kā var zināt vai nosapņoto ņemt vērā, ko tieši ņemt vērā? Ko zemapziņa, sargeņģeļi un Debesis – viss viens - man vēlas pateikt!? Dažkārt tas bija tik uzstājīgi sapņots, ka neaizdomāties par to būtu muļķīgi. Tomēr, kā orientēties šajā simbolu valodā?
Pētījumu, interesējos un sastapos ar ļoti ierobežotu skaitu sapņu interpretācijām, aptuvenu informāciju. Savai veida informācijas vakuumu – gluži, kā pa tukšo sapņots :D . Tas bija sens aizsākums šim projektam, kaut kam nebijušam ne tikai Latvijā vien... Nododu to Tavai vērtēšanai.   

Aplikācijas pakalpojuma ieguvumi

Pakalpojumu „Sapņu guru” var abonēt uz vienu dienu, 30, 90 vai 180 dienām.

Īpaši izveidojām pakalpojumu "sapņotājiem-viennaktīšiem" ;)  ar piekļuves tiesībām tik uz 3 dienām. 

Viena nakts Tavā mūžā un vienas dienas abonements atrisinās daudzas neskaidrības un ir pilnīgi pietiekami, lai saprastu uz ko ir spējīgs mūsu SapņuGuru.

Protams, ilgtermiņā visizdevīgāk ir iegādāties pakalpojumu ilgākam laikam. Ar maciņu vēl izdevīgāk.

Aplikācija ir privāta iniciatīva, kas prasījusi un joprojām prasa radošus un finansiālus ieguldījumus. Pilnīga demokrātija - brīva iespēja izvēlēties, vai Tev patīk tas, ko esam radījuši. 

Paldies atbalstītājiem! Paldies arī kritiķiem, bez kuriem jau nebūtu progresa.(pray)

Runā

  Atjauninājumi

  SAPŅU TULKA ABONE…

  30. mar 2015 10:06
  Ieliec sirsniņu, iesaki citiem, un piedalies izlozē. 3 uzvarētajam, ko noteiksim 15.aprīlī, dāvāsim sapņu tulka mēneša abonementu. TAVS SAPŅU TULKS DRAUGIEM.LV APSKATI SAPNUGURU.LV

  Sapņu Dienasgrāmata

  20. jan 2015 22:47
  Atklāta vai slēpta no citiem dienasgrāmata. Superiespēja: raksti un uzreiz automātiski sapņu tulkotājs sameklēs vārdus, kas atrodami vispusīgākajā sapņu tulkā visā Latvijā.