Antons Vinovskis deputāta kandidāts

Oficiālā lapa

 

Ieteikt

Latvija mosties!

Latvija mosties!

Šajās vēlēšanās mums ir iespēja izmainīt savu un visas valsts likteni. Partiju apvienība ‘’Ražots Latvijā’’ pieprasa:
1.Noskaidrot kas un kā izlaupīja valsti. Vainīgos pilsoņus un amatpersonas sodīt, pielietojot mantas konfiskāciju.
2.Novērst tautas šķelšanos nedraudzīgās etniskās kopienās.
3.Atcelt likumu par brīvu Latvijas nekustamā īpašuma (zeme, meži) pārdošanu ārzemju pilsoņiem un firmām.
4.Pieņemt likumu par visu banku aktīvu aplikšanu ar krīzes 1% nodokli uz 5 gadiem, jo bankām ir jābūt līdzatbildīgām par krīzi, ko tās veicināja ar savu kredītpolitiku.
5.Likvidēt valsts ierēdņu nepamatotās privilēģijas un palielināt to personīgo atbildību likuma priekšā par uzticētā darba veikšanu.

Pietiek ņirgāties par tautu!

Pie un ap Varu esošās partijas mums nekaunīgi melo un nodod valsts intereses. Mums atņem skolas, slimnīcas, aptiekas, likvidē darba vietas. Pēc Eiropas kungu pavēlēm tiek likvidētas veselas ražošanas nozares: cukurbiešu pārstrādes rūpnīcas, zvejniecība, bet tuvākā laikā, cūkkopība. Tagad gatavo ‘’Latvenergo’’, ‘’Latvijas mežu’’ un citu valsts uzņēmumu privatizāciju. ‘’Tautas kalpi’’ klusē, bet pēc š.g.31.decembra likumīgi un brīvi varēs pārdot Latvijas mežus un laukus ārzemniekiem un to firmām. Reāla ir valsts ekonomiskās un pat valstiskās neatkarības zaudēšana tuvākā nākotnē. Tas ir jāsaprot.

Dzimtene briesmās!
No debatēm virtuvē ir jāpāriet uz aktīvu politisku darbību. Neesiet vienaldzīgi, jo vienaldzība ir dvēseles nāve. Oktobrī jums būs jāpasaka- būt vai nebūt Latvijai kā patstāvīgai valstij, vai jūsu bērnu bērniem būs Dzimtene. Tāpēc iesaistieties politiskā cīņā! Meklējiet savā vidū līderus, kļūstiet paši par līderiem! Organizējiet domubiedru grupas. Kopā veidosim tūkstošgalvainu patiesi tautisku partiju! 20 gadus mūs ir krāpuši un apzaguši, pietiks klusēt un klanīties pašmāju Kangaru priekšā! Tautai ir jābūt savai partijai, kur pati partija ir tauta!

Tagad vai nekad!
Mūsu saraksts Nr.3
Politisko partiju apvienība: ‘’RAŽOTS LATVIJĀ’’

Atbalsti Savu kandidātu: Antons Vinovskis 12 numurs +

Par šo profilu

Politiska satura lapiņa

Kontakti Vairāk »

  • Kungu iela 8, 4 stāvs Āgenskalna iela 4-1