Sabiedriski aktīvs cilvēku patriots.Mans dopings ir mana rase. Kad valdošā sistēma nolika pie vieta...
  • www.levashov.info
  • V-diena: 22. novembris
  • Ukrainas izdevniecības www.zol-vek.info pārstāvis un grāmatu izplatītājs ES http://www.levashov-knigi.blogspot.com/ Domu biedru grupas- http://www.draugiem.lv/group/16107638 idejas virzītājs Grupa palīdz ar 100% garantiju izņemt no ausīm valdošās sistēmas sastūķētos batonus un sakarinātos makaronus, kā arī atklāj gadsimtos slēptus faktus un apkārtējās realitātes zināšanas, bezmaksas veselības noslēpumus utt.
  • Pašlaik- Aktīvi studēju Sociuma Ekoloģijas jomu un praktizēju Sociuma Dziedniecību. Vispār- Dzīve ir labākā un vienīgā patiesā skola- skola mūža garumā ! Agrāk- Nekustamā īpašuma biznesa skola uz savas ādas no 2000-2009. gadam. Dzīves likumu, kredītu, Latvijas un Pasaules krīzes Skola pēc Pilnas Programmas Klātienes nodaļā ... :)
  • Hokejs, makšķerēšana, labas grāmatas un īpaši viss kas tiek slēpts no sabiedrības. Padziļināta interese par dabas likumiem un procesiem, parapsiholoģiju, redzamo, neredzamo patiesību un realitātēm, ekstrasensoriku, pareizu dziedniecību, sociuma dziedniecību u.t.t. PAREIZA (pareiza) sevis (dvēseles,gara,būtības) attīstība, pilnveidošana (evolūcija) Gaiši un iekšēji bagāti cilvēki un tie, kuri vēlas tādi būt .

Jaunākie draugi

Skatīt visus (4040)

rudite
Jelgava
(45)
Valda
(52)
Aldis
(59)
Arnis
Auce
Auce
(17)

Runā

    Raksti

    Kas ietekmē mūsu domas, reakcijas, garastāvokli, lēmumus. Domājat Mēs un tikai Mēs ??? Varētu pastrīdēties. Mūsos iekšā ir vēl viena vieta ar NEIRONIEM, kura mūs bieži neņem galvā... Наш второй мозг / Le ventre notre deuxieme cerveau (2013)