Apdrošināšanas aģentūra 777

Oficiālā lapaPar šo profilu
Mūsu uzdevums ir palīdzēt Jums atrast vispiemērotāko apdrošināšanas produktu.
Mūsu profesionālais kolektīvs jūs atbalstīs no produkta iegādes brīža līdz atlīdzības saņemšanai.
Jūsu drošība ir mūsu rokās!
| Sekotāji | 325 |
|---|
Kontakti
Lielā iela 1, Jelgava, LV3001
Tālrunis- 63001777, fakss- 63010359
Citi ieraksti
- Zagļi īpaši iecienījuši Volvo spoguļus
19. mar 2012 10:26 - «Costa Concordia» apdrošināts par 395 miljoniem eiro
20. jan 2012 11:36 - Zemnieki beidzot varētu tikt pie sējumu apdrošināšanas
18. jan 2012 12:25 - Kādi faktori ietekmē KASKO apdrošināšanas cenu?
15. jan 2012 12:53 - Teicieni par apdrošināšanu..
13. jan 2012 16:57 - Kādos gadījumos ir iespējams pārtraukt OCTA polisi un saņemt atlikušo prēmijas daļu?
9. jan 2012 14:17 - Kā rīkoties, ja noticis ceļu satiksmes negadījums?
9. jan 2012 11:48 - Svarīgi zināt
10. dec 2011 00:44 - Apdrošināšanas aģentūra “777” ne tikai slēdz polises, bet arī piedalās“Tīrības dienās”
27. apr 2011 18:45 - Svētki
21. apr 2011 12:15

Uzvirmojusi ideja par obligātu īpašumu apdrošināšanu, kas jau guvusi atbalstītājus, tomēr aptaujātie sliecas atstāt šo jautājumu īpašnieku ziņā.
Ierosinājums noteikt par obligātu prasību apdrošināt īpašumus izskanējis valdības sēdē, runājot par valsts un pašvaldību palīdzību nelaimes gadījumos. Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) padomnieks Aino Salmiņš teic, ka tas bijis pašvaldību izmisuma bļāviens kā reakcija uz centieniem noņemt jebkādu atbildību no saviem pleciem. Taču obligāto civiltiesisko apdrošināšanu īpašumiem pašreizējā situācijā viņš neatbalsta. Pēc normatīviem, valsts, piemēram, stihiskas nelaimes gadījumā var sniegt palīdzību cietušajiem, taču tagad tā palīdzības sniegšanu faktiski grib atstāt pašvaldību ziņā, aizbildinoties ar līdzekļu trūkumu. Palīdzības jautājums ir aktuāls arī, piemēram, energoefektivitātes jautājumu risināšanā. «Ja jau valsts pasaka A, tad būtu jāpasaka arī B. Varbūt tad ir jāsāk runāt par OCTA īpašumiem?» vaicā A. Salmiņš. Taču LPS uzskata, ka pašreizējā situācijā ieguvējas būs tikai apdrošināšanas sabiedrības, taču ilgtermiņā tas varētu būt risinājums, tomēr pat tad būtu vajadzīga «pote» no valsts budžeta. Daudzdzīvokļu dzīvojamo māju gadījumā būtu jāparedz pārejas laiks. Šobrīd iedzīvotāji nespēj izpildīt pat likumā paredzētos māju pārvaldīšanas nosacījumus.
Arī LPS vadītājs Andris Jaunsleinis teic, ka jautājums ir par to, vai sabiedrība ir spējīga šobrīd vēl kaut ko obligātā kārtā nomaksāt? Jau tagad, piemēram, pašvaldībām ir iedzīvotāju nekustamā īpašuma nodokļa parādi. «No sākuma vajadzētu aprēķinus, cik, kas, ko maksās. Ir pārāk daudz jautājumu un pārāk maz atbilžu,» viņš komentē.
Šobrīd nekustamie īpašumi valstī tiek apdrošināti, arī pašvaldības kaut ko mēģina darīt savu iespēju robežās. Tiesa, nereti šī aktivitāte ir novērojama pēc negadījumiem.
Ingrīda Drazdovska, 2012. gada 6. marts 08:17
