CarRent Auto & Minibusu noma

Oficiālā lapa

 

Ieteikt
 2

Par Mums

Kompānija nodarbojas ar automašīnu iznomāšanu kopš 2005. gada ar Moto – komforts un labs imidžs.

To diktē stils, dinamika, ērtības, brīvības un plašuma sajūta. Tas ir domāts klientiem, kuri atzīst klasiskas vērtības, ir stingri savos uzskatos, vērību pievērš ne tikai līdzcilvēku labsajūtai, bet neaizmirst, ka liela nozīme ir arī komfortam. Ja Jūs vēlaties auto, kuru varētu pielāgot savam dzīvesveidam, tad tas jāizvēlas pie Mums.
Mēs piedāvājam klientiem mazās, kompaktās, vidējās klases vieglās automašīnas, kā arī minivenus un minibusus. Transfērs Jums noderēs situācijās, kad būs nepieciešams iznomāt auto ar vadītāju. Papildaprīkojumā piedāvājam bērnu sēdeklīšus, GPS un jumta bagāžas kastes.
Mēs sniedzam ilgtermiņa un īstermiņa nomas pakalpojumus par cenu, kas būs pieejama ikvienam, jo mūsu cenu politika ir elastīga un pretimnākoša visiem klientiem. Piemērojam plašu atlaižu sistēmu.
Auto nomas mājas lapā Jūs varat uzrakstīt atsauksmi par mūsu pakalpojumiem, kā arī rezervēt auto. Auto rezervēšanu Jūs varat izdarīt arī nosūtot e-pastu uz adresi info@carrent.lv vai piezvanot pa tālruni +371-2-9390939, vai nosūtot faksu +371-6-7564972.
Katram auto ir noteikts Kasko apdrošināšanas pašrisks uz bojājumiem, ja tādi radušies NOMNIEKA vainas dēļ no 215€ - 500€. Summa kā drošības nauda tiek rezervēta (iesaldēta) pirms auto saņemšanas no NOMNIEKA kredītkartes (VISA, MasterCard). Rezervētās (iesaldētās) drošības naudas apmērs var tikt samazināts, atkarībā no sezonas un klienta vecuma vai braukšanas stāža.
Summu par nomas periodu kā priekšapmaksu var maksāt pēc klienta izvēles.

Iespējama norēķināšanās ar maksājumu kartēm.


Our company CarRent deals in car rental market since 2005 with Credo – comfort and a good image, because it is defined by the style, dynamics, comfort, the sense of freedom and space. These are for the clients who evaluate classics and are stable in their opinions, but who also remembers about the meaning of comfort. If you want a car that you would like combine with your lifestyle, you are welcome to choose from Us.
We offer to their clients small, compact and the middle class cars, minibuses and also minivans. You can order a Transfer service, so you can sit back, and relax.
We offer short and long term car rental. Our price policy is flexible for each client. Our aim is to guarantee to our clients comfort and safety, using car rent services for the price which will be acceptable for everyone.
A large selection additional equipment - Child safetly seats, GPS, Roof boxes.
Here You can get acquainted with the range of cars offered for renting, to get all the information about the cars and also to book the car. Car reservation You can do by the phone +371-2-9390939, by the fax +371-6-7564972 or by e-mail info@carrent.lv.
All our cars have CASCO insurances with Lessee liability about the car in case of collission include damages is 215€L-500€. Before rental period that level as a security deposit we reserve from Lessee credit card (VISA, MasterCard).