Ieteikt

Produkta vadītājs/-a

Mapon 18 gadus izstrādā viegli lietojamus un efektīvus GPS izsekošanas un autoparka pārvaldības risinājumus transporta un loģistikas, pārvadājumu, lauksaimniecības, būvniecības u.c. nozaru uzņēmumu vajadzībām. Mapon ir starp tirgus līderiem un šobrīd izseko vairāk nekā 250 000 kustīgu objektu visā pasaulē, kas kopsummā mērojuši jau vairāk nekā 35 miljardus kilometru. Mapon grupā ietilpst filiāles Somijā, Dānijā, Igaunijā un Spānijā.

Kā uzņēmums nemitīgi augam un turpinām iekarot pasaules tirgu, tāpēc meklējam spēcīgu komandas papildinājumu – Produkta vadītāju. Tu un Tava komanda strādās pie Mapon pamata pakalpojumu izstrādes un uzlabošanas - degvielas kontroles un uzskaites risinājuma, autoparka efektivitātes risinājuma, dažāda veida produktiem kas nodrošina efektīvāku darbu autoparka pārvaldītājiem.
Kolēģi darbu vērtē kā dinamisku, interesantu un ar iespēju pilnveidot sevi profesionāli. Īpaši novērtē to, ka risinājumus radām paši - no idejas līdz realizācijai.

Tavi pienākumi:

  • definēt produkta redzējumu, stratēģiju un izstrādes plānu atbilstoši uzņēmuma mērķiem un uzdevumiem
  • veikt tirgus pētījumus, analizēt klientu vajadzības un apkopot atsauksmes, lai identificētu jaunas produktu iespējas un uzlabojumus
  • definēt produkta prasības, lietotāju stāstus (user stories) un pieņemšanas kritērijus (acceptance criteria)
  • vadīt produktu attīstības procesu no koncepcijas līdz piegādei lietotājiem, nodrošinot savlaicīgu piegādi un augstu kvalitāti
  • uzraudzīt produkta veiktspēju, analizēt metrikas un apkopot atziņas, lai pieņemtu lēmumus, pamatojoties uz datiem
  • sekot līdzi nozares tendencēm, konkurentiem un jaunākajām tehnoloģijām
  • spēja un vēlme sastrādāties ar citām komandām - dizains, mārketings, klientu atbalsts, pārdošana

No tevis sagaidām:

  • iepriekšēju pieredzi Produkta vadītāja amatā
  • vēlama augstākā izglītība datorzinātnēs, inženierzinātnēs, biznesā vai saistītā jomā
  • teicamas latviešu un angļu valodas zināšanas (abas ir darba valodas)
  • spēju pieņemt pamatotus lēmumus un sasniegt rezultātus
  • iedziļināšanos klientu vēlmēs un izaicinājumos, lai piedāvātu risinājumus
  • pieredzi darbā ar SaaS vai B2B produktu (tiks uzskatīta par priekšrocību)
  • spēju strādāt ar datiem, tos analizēt un pieņemt lēmumus, kas paātrina biznesa izaugsmi
  • pašorganizētību, analītisku, uz detaļām un mērķi orientētu personību.

Par priekšrocību tiks uzskatīta:

  • iepriekšēja projektu vadības pieredze ar autoparku pārvaldības sistēmām, IoT risinājumiem vai sensoru datu apstrādes risinājumiem
  • papildus svešvalodu zināšanas.

Mēs piedāvājam:

  • Atalgojumu sākot no 3000 EUR pirms nodokļu nomaksas (darba samaksa atkarīga no zināšanām un pieredzes)
  • individualizētus darbinieku labumus, no kuriem vari izvēlēties sev noderīgāko, piemēram, veselības apdrošināšanas polisi, sporta papildprogrammu, darba devēja veiktas iemaksas tavā 3. pensiju līmenī, papildus brīvdienas, ieskaitot tavu dzimšanas dienu, tēriņu karti pusdienām, un garantēti - apmaksātas pusdienas mūsu birojā
  • finansiālu atbalstu tavai profesionālajai izaugsmei
  • strādāt attālināti vai mūsu mājīgajā birojā.

Gaidīsim Tavu CV un īpaši pārdomātu motivācijas vēstuli, kurā pamato savu atbilstību vakancei!

AS Mapon (reģ.nr. 40003800531)