Darbs

Ieteikt

Klientu atbalsta speciālists/-e

Mapon izstrādā viegli lietojamus un efektīvus GPS sekošanas un autoparka pārvaldības risinājumus transporta un loģistikas, kravu pārvadājumu, lauksaimniecības, būvniecības u.c. nozaru uzņēmumu vajadzībām. Uzņēmums ir starp tirgus līderiem un šobrīd izseko vairāk nekā 250 000 kustīgu objektu visā pasaulē, kas kopsummā mērojuši jau vairāk nekā 35 miljardus kilometru.

Mūsu komanda, kopumā 180+ kolēģi, aktīvi strādā pie jauniem un inovatīviem produktiem un pakalpojumiem, lai apkalpotu mūsu klientus sešos pasaules kontinentos. Šobrīd Mapon aicina savai komandai pievienoties Klientu atbalsta speciālistu/-i, kurš/-a nebaidās jaunu izaicinājumu. Ja vēlies strādāt jaudīgā, starptautiskā vidē - pievienojies!

Pienākumi:

- nodrošināt attālinātu komunikāciju ar klientiem gan rakstiski, gan mutiski

- sniegt klientiem nepieciešamo informāciju par Mapon piedāvātajiem produktiem

- veikt attālinātu apmācību klientiem un partneriem par Mapon piedāvātajiem produktiem

- apkopot un analizēt dažāda apjoma datus

- aktīvi risināt problēmsituācijas.

Prasības:

- teicamas latviešu, krievu un angļu valodas prasmes (mutvārdos un rakstos), par priekšrocību tiks uzskatītas arī papildus valodu zināšanas

- iepriekšēja darba pieredze klientu apkalpošanā

- vēlme un prieks palīdzēt cilvēkiem

- lieliskas komunikācijas prasmes

- spēja ātri reaģēt

- prasme rīkoties ar datoru, dažādiem IT rīkiem un sistēmām

- spēja strādāt ar lielu datu apjomu, kā arī spēja analizēt datus

- interese par tehniku un dažādiem tehniskajiem risinājumiem tiks uzskatīta par priekšrocību.

Mēs piedāvājam:

- atalgojumu EUR 1400 pirms nodokļu nomaksas mēnesī

- individualizētus darbinieku labumus, no kuriem vari izvēlēties sev noderīgāko, piemēram, veselības apdrošināšanas polisi, sporta papildprogrammu, darba devēja veiktas iemaksas tavā 3. pensiju līmenī, papildus brīvdienas, ieskaitot tavu dzimšanas dienu, tēriņu karti pusdienām, un garantēti - apmaksātas pusdienas mūsu birojā

- finansiālu atbalstu tavai profesionālajai izaugsmei

- strādāt attālināti vai mūsu mājīgajā birojā.

Gaidīsim Tavu CV un motivācijas vēstuli, kurā norādi savu atbilstību visām izvirzītajām prasībām.

AS Mapon (reģ.nr. 40003800531)